FK «Bauska» izslēgšanas spēles sāk ar zaudējumu 2

Latvijas Florbola čempionāta vīriešu virslīgas ceturtdaļfinālā zaudējumu piedzīvojuši FK «Bauska» florbolisti. Sportisti sestdienas, 1. marta, vakarā izbraukuma spēlē ar rezultātu  4:7 zaudēja Lielvārdes florbolistiem.

Lielvārdes novada sporta centrā jau pirmajā minūtē spēles rezultātu atklāja «Bauska», liekot mājiniekiem saprast, ka izslēgšanas mačos par iepriekšējiem panākumiem jāaizmirst – 1:0. Lai kā «Lielvārde» centās, arī pēc pirmā perioda vienu vārtu pārsvars bija baušķeniekiem – 2:1. Toties otrās trešdaļas pirmo pusi spīdoši aizvadīja lielvārdieši, kuri guva četrus vārtus pēc kārtas, piesakot savas pretenzijas uz panākumu pirmajā ceturtdaļfināla mačā – 5:2. Pirms otrā pārtraukuma laukuma saimniekiem bija divu vārtu pārsvars (5:3), bet visā spēlē viņi svinēja uzvaru ar 7:4, ziņo portāls floorball.lv.

Par labāko spēlētāju starp lielvārdiešiem tika atzīts vārtsargs Armands Puķītis, kurš neitralizēja 24 no 28 pretinieku metieniem. Pa 3 (1+2) punktiem uzvarētāju labā guva Mikus Valpēters un Juris Gribusts, bet ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Aivis Kusiņš. Labākā gods «Bauskas» rindās tika Rolandam Kovaļevskim, bet rezultatīvākie viņa komandā bija Ģirts Laugalis ar trim piespēlēm un Pēteris Zeltiņš ar diviem goliem. Jau svētdien, 2. martā, pulksten 19 abas komandas Lielvārdes novada sporta centrā tiksies vēlreiz.