FK «Bauska» otro reizi nonāk zaudētāju lomā 1

Latvijas Florbola čempionāta vīriešu virslīgas ceturtdaļfinālā arī otrais duelis starp «Bausku» un «Lielvārdi» noslēdzās  ar zaudējumu – 5:8.

Svētdienas, 2. martā, vakarā Lielvārdes florbolisti maču savā laukumā sāka ievērojami veiksmīgāk, jau pirmās trešdaļas laikā izvirzoties vadībā ar 3:1. Tomēr baušķeniekiem vajadzēja tikai 10 minūtes, lai otrā perioda vidū vadības grožus pārņemtu savās rokās – 4:3. Taču mūsējiem noturēt pārsvaru neizdevās un jau pēc otrās trešdaļas «Lielvārdes» florbolistiem vienu vārtu pārsvars (5:4), bet visā spēlē «Lielvārde» spēja uzvarēt ar triju vārtu handikapu – 8:5, ziņo portāls floorball.lv.

Labākā spēlētāja gods baušķenieku rindās tika Pēterim Zeltiņam, kurš guva četrus no pieciem savas komandas vārtiem. Toms Niedre šoreiz izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm. Sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām «Lielvārde» izvirzījusies vadībā ar 2:0. Abu komandu trešais savstarpējais mačs notiks sestdien, 8.martā, Bauskā.