Florbolisti nostiprinās izslēgšanas spēļu zonā

Trešdien, 10. janvārī, otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja un izslēgšanas spēļu zonā nostiprinājās Latvijas florbola 2. līgas čempionāta dalībniece «SC «Mēmele»/Code», kas ar 11:6 sagrāva «Talsu NSS/Zerorisk» spēlētājus.

Komandas šosezon jau tikās. Toreiz, novembra sākumā, spēlējot Talsos, Bauskas novada spēlētāji bija pārāki ar 7:9.
Abām vienībām tiekoties Codes pamatskolas sporta zālē, laukuma saimnieki ar viesiem no Talsiem līdzvērtīgi cīnījās spēles pirmo periodu, kurā fiksēts neizšķirts – 3:3. Arī cīņas vidū vienības spēkojās plecu pie pleca – 5:5, bet tad otrā perioda izskaņā vārtus guva Andris Zuts un Aivis Barkovskis, izvirzot vadībā mājiniekus ar 7:5. Pēdējā periodā visu pa plauktiņiem salika un drošu uzvaru nodrošināja «SC «Mēmele»/Code» florbolisti, uzvarot cīņas pēdējās 20 minūtēs ar 4:1, bet visā mačā panākums ar 11:6.

Uzvarētāju rindās ar 2+2 un 12 soda minūtēm izcēlās vienības rezultatīvākais spēlētājs Aivis Barkovskis, bet tikpat punktu guva arī Toms Mengots. 1+1 iespēja Ronalds Bēmanis un Valts Smilga, bet divi trāpījumi Andrim Zutim. Pa vārtiem iemeta Ainars Rumpans, Oskars Švāgers un Ingus Panteļejevs, savukārt pa rezultatīvai piespēlei katrs atdeva Kristaps Kurpnieks, Rinalds Smilga un Armands Lauva. Bauskas komandas vārtos spēlēja Artis Štrovalds, kurš atvairīja 24 no 30 pretinieku metieniem. Labākā spēlētāja gods – Valtam Smilgam.

Bauskas novada komanda čempionāta Rietumu grupā ar astoņiem panākumiem un pieciem zaudējumiem, iekrātiem 24 punktiem ieņem trešo vietu astoņu komandu konkurencē, nostiprinoties izslēgšanas spēļu zonā. Atgādinām, ka «play-off» tiek katras grupas četras spēcīgākās vienības. Aiz Bauskas novada komandas ar 20 punktiem ir FK «Vārme», bet piektajā vietā ar 16 punktiem seko «Talsu NSS/Zerorisk».

«SC «Mēmele»/Code» spēlētājiem nākamā spēle 13. janvārī savās mājās pret «Kuršu 2» florbolistiem.