Lieliski Latvijas florbola 2. līgas pusfināla sēriju sākusi «SC «Mēmele»/Code» komanda, kura uzvarēja pirmās divas spēles.

Bauskas novada florbolisti pusfinālā sacentās ar vienību «Aizkraukle/Koknese». Lai iekļūtu finālā, komandai «SC «Mēmele»/Code» jāuzvar vēl tikai viena cīņa.

Vienība «Aizkraukle/Koknese» regulārajā turnīrā Austrumu grupā finišēja otrajā vietā. Komanda bija trešā rezultatīvākā starp visām 2. līgas regulārā čempionāta 20 dalībniecēm. Bauskas klubam šajā rādītājā desmitā vieta. Tiesa, «SC «Mēmele»/Code» vienībai ir ceturtā labākā aizsardzība līgā, savukārt «Aizkraukle/Koknese» ir desmitā.

Pirmā pusfināla spēle starp komandām «SC «Mēmele»/Code» un «Aizkraukle/Koknese» notika piektdien, 16. martā, Bauskā, sporta namā «Mēmele».

Neskatoties uz to, ka mājinieki pirmie zaudēja vārtus jau spēles 28. sekundē, mača turpinājumā pilnībā dominēja laukuma saimnieki. Pirmajā periodā «SC «Mēmele»/Code» uzvarēja ar 6:2, trīs vārti Aivja Barkovska kontā. Spēles otrajā nogrieznī mājinieki pārsvaru palielināja līdz 10:4, bet pēdējās divdesmit minūtēs laukuma saimnieki pielika punktu uzvarai ar 13:5.

Šajā cīņā uzvarētāju vidū ar sešiem vārtiem izcēlās Aivis Barkovskis, kuram arī labākā spēlētāja balva, bet 2+1 nopelnīja spēlējošais treneris Ingus Panteļejevs. Bauskas novada komandas vārtsargs Artis Štrovalds atvairīja 41 pretinieku metienu.

Līdz vienas komandas trijām uzvarām Bauskas novada vienība ir vadībā ar 2:0. Nākamā spēle šajā nedēļas nogalē Aizkrauklē.

Vairāk lasiet «Bauskas Dzīves 23. marta drukātajā versijā.

Komentāri 1

Dulburs

Soļojot vien, līdz finālam netiks - ai,kā jāskrien un vienlaicīgi ar mentni sparīgi jādzenā bambālis !

pirms gada, 2018.03.23 17:33