Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Lāčplēša dienu svin Misas vidusskolā

Šodien Latvijā svin Lāčplēša dienu, arī mūsu novados tā tiek pieminēta. Vecumnieku novada Misas vidusskolas apkārtni jau 10. novembrī piepildīja patriotiskas dziesmas, radot īpašu noskaņu. Pie skolas pulcējās audzēkņi un skolotāji, lai visi kopīgi atcerētos un pieminētu Lāčplēša dienu, lai godinātu Brīvības cīnītājus.

Šo brīdi svinīgu padarīja direktores vietnieces Ilutas Somas uzruna klātesošajiem, kā arī 10. klases skolnieka Laura Dūra runātās dzejas rindas par notikumiem Brīvības cīņās. Kopīgi tika dziedātas vairākas pariotiskas latviešu dziesmas mūzikas skolotājas Zaigas Jēgeres vadībā.

Vēstures skolotāja Ingrīda Vaisjune atsauca atmiņā vēsturiskos notikumus, minot dažādus faktus un stāstus. Tādējādi ik katrs pasākuma dalībnieks izprata šo cīņu nozīmīgumu.

Piemiņas brīdis noslēdzās, izveidojot Latvijas valsts karogu no sarkanbaltsarkanām svecītēm, kā arī simbolizētu izgaismotu gaismas ceļu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas