Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Misas skolēni iepazīst Vecumnieku novada uzņēmumus

Misas vidusskolas 9. – 12. klašu skolēni projektā  «Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstīšanai» šomēnes devās ekskursijā uz Vecumnieku novada uzņēmumiem.

Jaunieši apmeklēja atpūtas un sporta kompleksu «Pīlādžu mototrase» Stelpē. Kompleksa īpašnieks Ēriks Pīlādzis stāstīja par savu pieredzi uzņēmējdarbībā.

Nākamā pieturvieta bija ekoloģiskās pārtikas ražotne SIA «KEEFA». Jaunieši iepazina ražošanu, firmas vadītājs Roberts Češeiko prezentēja produkciju  «Simply Food» un stāstīja par iecerēm veselīgas pārtikas popularizēšanā.

Misas skolēni viesojās arī Bārbelē  – Kārļa Ulmaņa vadītajā sulu un dzērienu ražotnē IU «Ābolis». Īpašnieks stāstīja, kāpēc pametis Rīgu un dažās sekundēs pieņēmis lēmumu pārcelties uz dzīvi laukos. K. Ulmanis neslēpa, ka tik daudz ekskursantu uzņem pirmo reizi. Viņš bija priecīgs, ka viņa uzņēmums ir ieinteresējis Misas vidusskolas kolektīvu. Skolēni degustēja un iegādājās dažādas sulas un ābolu izstrādājumus.

Marika Sadovina, 12. klases skolniece, stāsta: «Vizītes mērķis bija iepazīt Vecumnieku novada uzņēmējdarbību, veicināt karjeras izglītību un iepazīt  vietējo uzņēmumu ražošanas procesu. Mērķis ir sasniegts – apskatījām uzņēmumus, izzinājām to darbības virzienus, vērojām ražošanu. Katru no mums uzrunāja kāds stāsts, no kura mēs varam mācīties, izvirzot savus nākotnes mērķus. Stāsti bija dažādi, bet visus vienoja atziņa – sapņi īstenojas, ja strādā, rezultātu pamatā ir smags darbs.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas