Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Radošā skatuve Stelpē «Gribu, varu, daru» 4

Sajust tauriņu ilgas pēc pavasara, ieklausīties dvēseles stīgu vibrācijās, gūt prieku, iedvesmu un iedrošinājumu – to varēja piedzīvot ikviens, kurš sestdien, 20. februārī, Vecumnieku novada Stelpes pamatskolā apmeklēja tradicionālo sarīkojumu «Gribu, varu, daru».

Izaicinājumam kāpt uz radošās skatuves ļāvās dažāda vecuma dziesmu izpildītāji, dejotprieka daudzinātāji, dzejas radītāji un runātāji, mūzikas valodas pratēji, kā arī ar talantu un pacietību apdāvināti rokdarbnieki un citu aizraušanos pazinēji no Bauskas, Bārbeles, Ceraukstes, Skaistkalnes, Stelpes, Ozolaines, Valles un Vecumniekiem.

Trīs stundas publika baudīja lieliskus priekšnesumus, ieklausījās koncerta dalībnieku atziņās, tvēra daudzo prieka mirkļu radītās brīnišķīgās emocijas, kas krājās, pārtopot gandarījumā un laimes izjūtā.

Par to, lai svētki izdotos, bija gādājusi Stelpes pagasta kultūras darba organizatore Sandra Neliusa kopā ar palīgiem un atbalstītājiem.

Koncertprogrammā iekļautos numurus sasaistīja Ulda Ausekļa dzeja, ko runāja Dagmāra Venclova, Valdis Rusiņš un Egils Neliuss, kā arī Egila Neliusa izvilinātie melodiskie ģitāras ritmi.

Lai gan bija paredzēts, ka sarīkojumu apmeklēs pazīstamais aktieris Jānis Paukštello, viņš slimības dēļ nevarēja ierasties.

«No stelpiešiem ir jāņem piemērs, kā iespējams tik mazā zālē pulcināt tik daudz dalībnieku un apmeklētāju. Tas pierāda – ja grib, tad var, un ne vienmēr vajag daudz naudas, lai ko labu paveiktu,» atzina Bārbeles tautas nama lauku kapelas «Savējie» dalībnieks Mārtiņš Mediņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Esse

Kāds talants! Rusiņš lasa arī dzeju! Nu lai veicas!

pirms 2 gadiem, 2016.02.24 00:27

Dalībniece

Rusiņš dzeju runā ar izteiksmi, viņam ir aktiera talants, tāpēc sanāk ļoti labi. Visi ir slavējami, jo iemācīties tik garus dzejoļus no galvas ne katrs var. Malači!

pirms 2 gadiem, 2016.02.24 10:47

arī Dalībniece

Tikai tas kas nedara, nekļūdās! Šis pasākums dod iespēju uzstāties jebkuram, kas vēlas ko parādīt, šeit neviens netiek vērtēts, bet gan NOVĒRTĒTS!

pirms 2 gadiem, 2016.02.25 11:25

Vietējās ziņas