Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Titulu «Gada klase» iegūst ģimnāzisti 4

Erudītākā, saliedētākā, veiklākā Bauskas novadā ir Bauskas Valsts ģimnāzijas 7.a klase. Viņi konkursā «Gada klase 2016» ieguva pirmo vietu.

Ceturtdien, 28. aprīlī, Bauskas 2. vidusskolā notika konkursa fināla sacensības «Jautrās stafetes». Līdz tām visām sešām klašu komandām bija gandrīz vienāds punktu skaits.

Bauskas kultūras centra zāle piepildījās skaļiem sajūsmas saucieniem, kad svinīgās godināšanas pasākumā tika nosaukta sacensību uzvarētāja – Bauskas Valsts ģimnāzijas 7.a klase.

Klases audzinātāja Daiga Telnere «Bauskas Dzīvei» stāsta, ka savus audzēkņus rosina pēc iespējas vairāk piedalīties dažādos konkursos. Arī sacensties par «Gada klases» titulu skolēni piekrituši uzreiz. Kad vajadzēja pildīt dažādos uzdevumus, entuziasms dažbrīd saplaka. «Neslēpšu, ka dalība šajā konkursā ir liels audzinātāja ieguldītais darbs. Nolikums daudzviet izstrādāts tā, ka tajā tiek vērtēts audzinātāja veikums. Šāda konkursa ideju atbalstu, taču nolikums ir jāpārstrādā. Darba un uzdevumu slogs ir jānoņem no skolotāja pleciem. Jāatrod modelis, kur vairāk iesaistītos tieši skolēni,» tā komentē pedagoģe.

Par titulu «Bauskas novada gada klase» cīnījās četras pilsētas un divas lauku skolu klases. Novadā ir 12 sestās un septītās klases, kuras varētu iesaistīties šī titula izcīņā. Kādēļ tomēr atsaucība ir tik maza, «Bauskas Dzīve» vaicāja izglītības nodaļas metodiķei Olitai Vulānei. Viņa atzina, ka dalībnieku skaits tiešām varēja būt lielāks. Tomēr tas ir konkurss, kura mērķis nav panākt, lai obligāti piedalās visas klases. Izglītības nodaļas vadītāja Māra Bauvare savukārt piebilst, ka konkursa nolikums izstrādāts tā, lai vienlīdzīgas iespējas cīnīties par uzvarētāja titulu būtu gan mazai lauku, gan pilsētas klasei.


Konkursā «Gada klase 2016» piedalījās

Codes pamatskolas 6. klase (audzinātāja Linda Jakutāviča);

Bauskas 2. vidusskolas 6.b klase (Daila Simsone);

Vecsaules pamatskolas 6.a klase (Agra Ķēniņa);

Bauskas pilsētas pamatskolas 6.a klase (Kristīna Kondrotaite) – 3. vieta un 80 eiro naudas balva no pašvaldības ieejas biļetēm apskates objektos klases mācību ekskursijas laikā;

Bauskas sākumskolas 6.a klase (audzinātāja Marina Lazdiņa) – 2. vieta un 110 eiro naudas balva;

Bauskas Valsts ģimnāzijas 7.a klase (Daiga Telnere) – 1. vieta un 140 eiro naudas balva.


Vairāk lasiet laikraksta drukātajā versijā piektdien, 29. aprīlī.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

mamma

Var jau redzēt cik godīgs nolikums. Neviena lauku skola neiegūst nevienu titulu. Pareizi jāparāda, ka lauku skolas nekā nav vērtas.

pirms 2 gadiem, 2016.04.29 09:45

Parasts cilvēks

Es domāju , ka tā tas nav , ja kaut kas neapmierina tad paši nekad neesat vainīgi vienmēr citi.Varbūt pie vainas bija tas , ka klase pati nebija saliedējusies un aktīva.Par visu jāprot pasmaidīt!

pirms 2 gadiem, 2016.05.05 20:49

:(

Nu skaidrs, ka no ģimnāzijas. Gada klase, gada skolēns -visiem jābūt no ģimnāzijas. Jau pēc definīcijas cits variants nav neiespējams. ;(

pirms 2 gadiem, 2016.04.29 15:18

es

nav jau tik traki iepriekšējos divus gadus šo titulu dabūja pamatskola.

pirms 2 gadiem, 2016.04.29 16:36

Vietējās ziņas