Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Fotoizstāde – pasaules uztveres atspulgs 8

Rundāles novada domes jaunajā zālē 15. aprīlī atklāja Līgas Bajāres fotoizstādi «Debesis».

Ekspozīcijas atklāšanā liriskas dziesmas un šlāgerus izpildīja Līga Bajāre, spēlēja Vladimira Berezina grupa.

Izstādē skatāmo darbu autore L. Bajāre stāsta: «Ar fotoaparātu rokās esmu kopš meitas piedzimšanas, jo vēlējos iemūžināt viņas īpašos mirkļus. Gadiem ejot, sāku fotografēt dabu – debesis, zemi, upes un jūru. Man ir tūkstošiem bilžu – cita par citu skaistākas.»

No 1000 atlasītajām fotogrāfijām izstādē aplūkojamas 15. Katram attēlam ir savs stāsts un emocijas. «Debesīs nekad nekas neatkārtojas. Katrs mirklis ir viens vienīgais, otru tādu mēs nepieredzēsim,» tā Līga Bajāre.

Fotogrāfe sevi uzskata par radošu personu. Mākslu viņa saredz «visapkārt, pat visvienkāršākajās lietās». «Pārskatot savu bagātīgo krājumu, nonācu pie domas par izstādi. Mums katram ir kāds vaļasprieks, taču nereti kautrējamies ar to dalīties. Domas un vēlmes materializējas, kad pienācis īstais laiks. Fotoizstāde «Debesis» ir neliels ieskats manā radošajā darbībā. Vērojot bildes, var saprast, kā es redzu pasauli sev apkārt,» atzīst Līga Bajāre

Debesis iemūžinātas Rundālē, Brunavā, Kandavā, Ainažos un pat Zviedrijā. Nākotnē varētu tapt fotoizstāde par zemi vai jūru. Senākā eksponētā bilde tapusi pirms pieciem gadiem, jaunākā – pirms diviem mēnešiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

sandra

Jauki, ka Lilita atgriezusies!

pirms 2 gadiem, 2016.04.18 12:45

Šlāgers

Riktīga šlāgeriste tā radošā personība :D Visu cieņu pedagogam, bet pārspīlēt tomēr nav vērts.

pirms 2 gadiem, 2016.04.18 11:43

va ne

man jau liekas, ka labāk ir darīt nekā aprunāt

pirms 2 gadiem, 2016.04.18 13:43

vai ne

Kā saka tautas paruna: "Par daudz labi arī nav labi ". Esi publiska persona, zini, ka būsu tautas valodās.

pirms 2 gadiem, 2016.04.18 13:55

Līga Bajāre

Lasu, brīnos un priecājos, cik dažādas emocijas ar savu darbu izraisu cilvēkos ))) Mīļie cilvēki - baudiet dzīvi! Mēs neesam mūžīgi..... Lasiet, zīmējiet, rakstiet, dziediet, dejojiet, radiet, dāvājiet prieku sev un citiem! Netērējiet savu dārgo laiku citu darbu pelšanai un nicināšanai.....Publiska uzstāšanās ir liela uzdrīkstēšanās, bet anonīma "komentāru"rakstīšana ir cilvēku vājuma pazīme un dusmu izpausme, ka pašam kaut kas ne tā sanāk.... .....Vēlreiz- paldies visiem, kas pagodināja mani ar savu klātbūtni šajā skaistajā brīdī! Paldies Lilitai par sadarbību! Paldies Valdim un kolēģiem no grupas par uzdrīkstēšanos un pirmo uzstāšanos!
...jau drīz tiekamies )))

pirms 2 gadiem, 2016.04.18 15:30

Vietējās ziņas