Futbolistiem pirmajā mačā neizšķirts

Latvijas futbola 2. līgas Kurzemes un Zemgales grupā aizvadīta pirmā spēle Bauskā, kur vietējais klubs «Bauskas BJSS/SC «Mēmele»» uzņēma FK «Aliance».

Kā liecina Latvijas Futbola federācijas mājaslapas informācija, pirmajā spēlē fiksēts neizšķirts 3:3. Pirmajā puslaikā viesi izvirzījās vadībā ar 2:0. Otrā puslaika sākumā laukumā iznāca Raivis Miļūns, kurš gan pats ātri guva vārtus, gan palīdzēja tos izcīnīt Jevgeņijam Razumnijam, jau 47. minūtē izlīdzinot rezultātu. 59. minūtē vēl vienus vārtus guva Kristaps Maskalis, izvirzot vienību vadībā. Viesi atspēlējās 67. minūtē, izlīdzinot rezultātu. Pretinieku komanda vairāk kontrolēja bumbu spēles beigās, bet rezultātu baušķenieki nosargāja.

Nākamo spēli mūsējie aizvadīs viesos – 2. jūnijā Liepājā ar FK «Karosta». Savukārt nākamā mājas spēle būs 9. jūnijā, kad iznāks uzņemt komandu ar ļoti skaļu nosaukumu – FK «Dinamo Rīga».