Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gada direktora tituls – Vecumnieku vidusskolas vadītājam 9

Vecumnieku vidusskolas direktoram Aivaram Ķiņķevskim Latvijas Universitāte (LU) ir piešķīrusi titulu «Gada skolas direktors 2009», informēja LU preses centrā.Balvas pasniegšanas ceremoniju Universitātes aulā 5. februārī var noskatīties videoierakstā, kas atrodams šīs augstskolas interneta portālā www.lu.lv. Trīs pedagogi no Rīgas izglītības iestādēm ir ieguvuši goda nosaukumu «Gada skolotājs». Slimības dēļ Aivars Ķiņkevskis neieradās uz balvas pasniegšanu, rektors balvu viņam nodos atsevišķi, atklāja LU portāla redaktors Andis Janovs.Universitātes prorektors Juris Krūmiņš piemetina, ka šīs balvas ik gadu tiek pasniegtas to skolu vadītājiem un pedagogiem, kuri vidusskolēnus ir spējuši vislabāk sagatavot studijām LU. Vērtēšanas kritērijs ir vidusskolas centralizēto eksāmenu un uzņemšanas konkursa Universitātē rezultāti.  Šajā jomā Vecumnieku vidusskola atrodas vadošā pozīcijā. Aivars Ķiņķevskis ir Vecumnieku, Bauskas, Iecavas un Rundāles novada vidusskolu vienīgais vadītājs, kuram LU ir piešķīrusi goda nosaukumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

achtung

Tur nav jāiekļūst-tur visus aiz ausīm velk iekšā un cīnās par katru studentu.Lai tik būtu vairāk muļķu,kas gatavi maksāt par zemas kvalitātes a/izglītību.

pirms 8 gadiem, 2010.02.12 06:05

Mamma

Paldies Vecumnieku vidusskolai un tās direktoram , LU ir viena no prestižākajām augstskolām Latvijā, un ja Vecumnieku vidusskolas audzēkņi tajā ir iekļuvuši ar labiem rezultātiem, tad viennozīmīgi tas ir arī skolas nopelns. Vēlreiz paldies visiem pedagogiem !

pirms 8 gadiem, 2010.02.11 21:13

?

Bet kas tad citām augstskolām liedz iedibināt savas balvas un sveikt tos skolu direktorus, no kuru mācību iestādēm visvairāk iestājas studēt viņu augstskolās?! Lai tā dara arī RSU, LLA, RTU u.c.!

pirms 8 gadiem, 2010.02.11 17:46

urķis

Stulbais skolniek!Neviens neko neaprej-gluži pretēji ,aizstāv un atzinīgi vērtē arī tos pedagogus,kuru audzēkņi izvēlas studēt ne tikai LU.

pirms 8 gadiem, 2010.02.11 17:07

Skolnieks

Jā,jā, ko nu runājiet par "smakām", jums nekas nav labi, ka tikai apriewt, ja pašiem vajadzētu skolā pastradāt tad redzētu. Paldies visam kolektīvam par darbu. Malači.

pirms 8 gadiem, 2010.02.11 16:33

iā iā

mjā! nu direktors tur vispār neko. tur galvenās bija skolotājas, kas šos bērnus gatavo. bet zināma lobēšanas un līgumu smaka no šitā fakta ož gan.

pirms 8 gadiem, 2010.02.11 16:08

iā iā

mjā! nu direktors tur vispār neko. tur galvenās bija skolotājas, kas šos bērnus gatavo. bet zināma lobēšanas un līgumu smaka no šitā fakta ož gan.

pirms 8 gadiem, 2010.02.11 16:07

nejēdzība

Te nu skaidri redzams,ka LU atklāti un bezkaunīgi lobē tās skolas un to skolu vadību,kuru audzēkņi turpina mācības LU.Ja studēt izvēlas citu augstskolu,tad skolas pedagogu devums ir mazvērtīgāks un nav godināms?

pirms 8 gadiem, 2010.02.11 12:06

labs

...un viņu gribēja plolistiski noņemt no šī amata!

pirms 8 gadiem, 2010.02.11 10:08

Vietējās ziņas