Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaida iedzīvotāju viedokļus par sporta halli 3

Sākusies sporta spēļu halles Pilskalna ielā projekta apspriešana. Bauskas novada domes sēdē 26. februārī deputāti nobalsoja par publiskās apspriešanas rīkošanu.

Sēdē deputāti nolēma, ka projekta apspriešanai atvēlēs trīs nedēļas. Iedzīvotāji viedokli par iecerēto jaunbūvi varēs paust no 2. līdz 23. martam. Iebildumus pret šo ieceri izteica deputāti Aivija Kursīte un Aleksandrs Novickis. Deputāti apšaubīja šādas idejas lietderību un balsoja pret publiskās apspriešanas organizēšanu.

Pašvaldība šajās trīs nedēļās vēlas noskaidrot novada iedzīvotāju viedokli par sporta halles būvniecības nepieciešamību un lietderību. Sabiedrības vērtējumam nodots SIA «Projektēšanas birojs «Austrumi»» izstrādātais tehniskais projekts. Ar to iedzīvotāji var iepazīties Bērnu un jaunatnes sporta skolā, kā arī Bauskas novada pašvaldības mājaslapā bauska.lv. Anketas viedokļa paušanai būs pieejamas pašvaldības mājaslapā, pagastu pārvaldēs, kā arī citās pašvaldības iestādēs.

Nolemts, ka publiskās apspriešanas sanāksme notiks 19. martā pašvaldības administratīvās ēkas 2. stāva zālē Uzvaras ielā 1.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

spiedīga vajadzība

virs tām mazākajām, bildē redzamajām durvīm lai obligāti būtu uzraksts WC, lai vasarās upmalas apmeklētājiem nebūtu jāapžļāc jaunās celtnes stūri, vai jālien krūmos kā līdz šim, lai WC darbotos katru dienu, diennakts gaišajā laikā vismaz vasarā, tad arī kāds labums bauškiniekiem sagaidāms

pirms 4 gadiem, 2015.02.28 17:34

:]

Man tas vāģis gan patīk-smukākais ,kas tajā zīmējumā ir!

pirms 4 gadiem, 2015.03.02 10:25

rutsis

Man tie cilvēki liekas pazīstami1

pirms 4 gadiem, 2015.03.02 15:28

Vietējās ziņas