Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaida pieteikumus konkursam «Sējējs 2016»

Līdz 1. jūnijam vēl var pieteikt pretendentus lauksaimniecības nozares galvenajam profesionālajam konkursam «Sējējs 2016», atgādina Zemkopības ministrijas (ZM) pārstāve Viktorija Kalniņa.

Vērtēšanai var pieteikt lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos. Pieteikumus var iesniegt paši pretendenti, pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas.

Konkursa dalībniekus šogad vērtēs septiņās grupās, tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu nozarē. Nosauks gada labāko lauku saimniecību», kur vērtēs augkopību, piena un gaļas ražošanu, gada uzņēmumu pārtikas ražošanā, izcilāko ģimeni lauku sētā, jauno veiksmīgo zemnieku, kā arī labāko lauksaimniecības kooperatīvu. Pieteikumi dalībai šajās grupās jāiesniedz Lauku konsultāciju un izglītības centra birojos vai Lauku atbalsta dienesta pārvaldēs visā Latvijā.

Pretendentus nominācijā «Rītdienas sējējs – mazpulka dalībnieks» aicina pieteikt biedrībā «Latvijas Mazpulki»  līdz 8. jūnijam.

Pieteikumus grupā «Zinātne lauku attīstība» pieņem  Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijā (LLMZA) līdz 30. jūnijam.

Desmito gadu tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Pretendentus var izvirzīt ZM un tās iestādes, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas un LLMZA. Pieteikumi jāiesniedz ZM līdz 1. augustam.

Katrā konkursa grupā vienu laureāts saņems bronzas statuju «Sējējs», diplomu un naudas balvu, vēl divi pretendenti saņems piemiņas balvas. Konkursa dalībniekus godinās noslēguma pasākumā šī gada rudenī.

Pieteikuma veidlapas un vairāk informācijas pieejamas vietnē sejejs.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas