Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gailīšu pagasta kultūras centram iecelts vadītājs 11

Gailīšu pagasta kultūras centra «Kamarde» oficiālā pieņemšana vēl tikai priekšā, tomēr kultūras centra vadītājs jau ir iecelts. Gailīšu pagasta projektu vadītāja Irēna Kalniņa informēja, ka pagasta pārvaldes rīkotajā konkursā par piemērotāko atzīta Laura Krasņikova kandidatūra. Īslīcietis Lauris Krasņikovs līdz šim bija vairāk pazīstams kā datortehnikas veikala «Datateh» līdzīpašnieks. Tomēr saistībā ar kultūras centru, iespējams, ņemta vērā cita dzīves pieredze. «Bauskas Dzīvei» viņš pastāstīja, ka, viņaprāt, viens no iemesliem, kāpēc izvēlējās viņa kandidatūru, bija darbība mūzikas jomā. L. Krasņikovs ir absolvējis Jelgavas mūzikas koledžu. Gūta arī praktiska pieredze šajā jomā, gan dziedot, gan spēlējot mūzikas instrumentus, vadot un organizējot dažāda mēroga pasākumus.Jaunais vadītājs jau paspējis iepazīt situāciju pagastā: «Ir dažas grupas, kas vēl aizvien darbojas, entuziasma vadītas, - līnijdejotāju un vēderdejotāju un audēju grupas. Ir jādomā par to, ko piedāvāt. Pirmais uzdevums būs apvienot kolektīvus, lai visi ir vienā vietā, nevis katrs savā. Vismaz to darbība un informācija citam par citu lai būtu centralizēta.» Otrs uzdevums - sagatavot tehnisko bāzi, lai būtu, ar ko darboties, - nav tik vienkāršs. Kultūras centra telpas drīz tiks nodotas, taču mūzikas aparatūru un mēbeles plānots iepirkt projektā, ko, cerams, apstiprinās. 1. augustā laukumā pie kultūras centra plānots svinēt Bauskas novada svētkus. Pasākumā piedalīsies vēderdejotājas, līnijdejotājas un lietišķā mākslas studija «Stella». Tas būs pirmais pārbaudījums jaunajam kultūras centra vadītājam.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

esmu redzējis

Iedomīgs gan izskatās, bet dzīve jau parādīs, vai ko spēs, vai tikai piepūties staigās.

pirms 8 gadiem, 2010.07.31 20:55

ugunskurs

varbūt šis jaunais cilvēks vismaz un Jāņiem Gailīšu pagastā spēs ugunskuru iekurināt -- tas jau būtu daudz, jo bičkovam nestāv

pirms 8 gadiem, 2010.07.25 08:34

njaa

Ziniet ko? Labāk būtu novēlējuši veiksmi nekā gudri ***uši. Pilnīgi reibjas :@

pirms 8 gadiem, 2010.07.24 11:09

Ivars Kalaba

Nu nebūs tur nekā no šā'' zaļā gurķa"!Kapēc nevarēja pieņemt manu sievu?

pirms 8 gadiem, 2010.07.24 09:38

vecais

padomju laiki beigušies,ali brauktu un pārbaudītu! Lai cilvēks sāk strādāt,Ivan-lielais pārbaudītājs!

pirms 8 gadiem, 2010.07.24 00:22

Ivans Jakovels

Pirms Saeimas vēlēšanām es ieradīšos un pārbaudīšu, vai Gailīšos viss notiek.

pirms 8 gadiem, 2010.07.23 23:48

Labvēle

Pareizi, Lauri! Vajag visus kolektīvus apvienot : lai dejo līnijdejas kratot punčus un ar brīvām rokām lai auž! :)
Bet ja nopietni- veiksmi darbā. "Jaunās asinis" jābūt tikai par labu, tā kā centies!

pirms 8 gadiem, 2010.07.23 16:47

sesks

Nu grūti Laurim būs, Gailīšu raibā publika un virsdiriģents Bičkovs, njā ja dziedās un spēlēs pēc viņa stabules tad vēl varbūt. jo kapteinis uz kuģa ir viens.

pirms 8 gadiem, 2010.07.23 16:25

Formula

Lauri, lai veicas! Tiešām! Tev ir krampis, es zinu!

pirms 8 gadiem, 2010.07.23 13:35

Vietējās ziņas