Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaismas un svētību vakars Bauskas katoļu baznīcā 2

Bauskas katoļu dievnams līdz pat 10. jūnija pusnaktij  bija gaismas, mūzikas un lūgšanu piepildīts. Draudze pirmo reizi piedalījās Baznīcu naktī, kas šajā datumā vienlaikus notika Latvijas 190 dievnamos, klosteros un kopienās. Īpaši sirsnīgs akcents bija Bauskas mākslas skolas audzēkņu vasaras prakses akvareļu, guašas gleznojumu un grafikas darbu izstāde katoļu baznīcā. Diemžēl lietainais un drēgnais laiks ieviesa korekcijas programmā, jo bērnu zīmējumus bija paredzēts eksponēt uz molbertiem dievnama skaistajā, ar lielu mīlestību iekoptajā dārzā. Aplūkot skolēnu mākslas darbus un baznīcu bija ieradušies gan autori, gan viņu ģimenes locekļi.

Sākot vakara Svēto misi, Bauskas katoļu draudzes prāvests monsinjors Jānis Zviedrāns vispirms pateicās skolēniem, viņu vecākiem un pedagogiem, novēlot katram atrast ceļu pie Dieva un izjust Viņa lielo žēlastību. Misē kalpoja arī Ozolaines katoļu baznīcas priesteris Romualds Baļčūns.

Tikmēr draudzes locekles Broņislava Zarembo un Vija Barauska lapenē pie mācītājmājas Baznīcu nakts apmeklētājiem katlā uz ugunskura vārīja laša zupu. Vēlā vakarā pēc Tēvreizes kopīgas lūgšanas baznīcā sākās Tezē dziedājumu stunda. Vienlaikus tā notika visās Baznīcu nakts dalībdraudzēs, ieskandinot Starptautisko Tezē jauniešu tikšanos, kas šī gada nogalē pirmo reizi būs Rīgā. Garīgos dziedājumus, ko iemīļojuši tūkstošiem jaunu cilvēku visā pasaulē, izpildīja kristieši no Jelgavas novada Edgars Svētiņš un Inga Paršova, kā arī Bauskas katoļu draudzes locekle Gunita Ūdre, kuriem pievienojās klausītāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ilze

Mana krustmāte vāra zupu! Lai viņai laba veselība un možs gars!

pirms 2 gadiem, 2016.06.12 03:32

Zane.

Zviedrāns ļoti cenšās iet laikam līdzi.Paldies viņam par to.

pirms 2 gadiem, 2016.06.12 15:42

Vietējās ziņas