Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ģimenes ārsti lūdz atlaides 8

Novada dome saņēmusi ģimenes ārstu Ināras Dalbiņas un Ārijas Zirnes vēstules, kurās lūgts piešķirt nomas maksas atlaides par telpām, kurās iekārtotas viņu prakses vietas. Novada domes sociālo lietu komitejas sēdē priekšsēdētājs Juris Landorfs skaidroja, ka līdz šim dažos pagastos ģimenes ārstiem par pašvaldības telpu īri nav bijis jāmaksā. Dažviet tādēļ mediķi iekārtojušies plašās, ērtās telpās. Stājoties spēkā vienotiem noteikumiem, izrādījies, nu par telpu izmantošanu jāšķiras no prāvas naudas summas. Novada domes juridiskās nodaļas vadītājs Modris Mākulēns deputātiem skaidroja, ka likums neparedz pašvaldībai bez maksas piešķirt savas telpas, tostarp arī ģimenes ārstiem. Taču risinājumu var rast, pieņemot lēmumu par īpašām atlaidēm. Komitejas sēdē tika konceptuāli atbalstīta ideja par nomas maksas atlaidēm ģimenes ārstiem. Šī jautājuma tālāka detalizēta izskatīšana un lēmuma sagatavošana varētu notikt nākamo mēnešu komiteju sēdēs. Plašāk par šo ieceri lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» 20. janvāra numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

feldšerei

īstenībā gimenes ārsti saņem 00 latu savas prakses uztuŗešanai un ja tev kas nepatīk,tad vari neiet pie sava gimenes ārsta un no viņa prakses izrakstīties...es uzskatu,ka ārstiem jādod atlaides,jo viņi ir labdari....jo joprojām viņu darbs nav pilnvērtīgi atalgots!!! Drīz,kad lielais daudzums ārstu pārcelsies strādāt uz ārzemēm,kur samaksa ir adekvāta pakalpojumam un tev te nebūs dakteru pie kā griesties pēc palīdzības tad sapratīsi,ka ārsti nav ne celtnieki ne brokeri ne dīleri,bet tavi dziednieki....:))))

pirms 8 gadiem, 2010.01.19 22:14

feldšere

Ģimenes ārsti no valsts saņem 140 latus mēnesī tieši priekš savas privātprakses uzturēšanas. Ja jau iepriekš nevajadzēja maksāt īri un komunālos, tad to naudiņu varēja savādāk notērēt. Turpmāk vairs tas neies, ko nu?

pirms 8 gadiem, 2010.01.19 19:25

69

Piekrītu Novadam- Nekādas atlaides! Īslīces pagastu negribēja, Lai tik maksā jaunajiem diktatoriem! ""Pagastā bija slikti"' - toties novadā ir labi!

pirms 8 gadiem, 2010.01.19 15:53

ha,,,

Tiešām , nav žēl, bet parastajam ierēdnītim tikai samazina un samazina, lai orandžiie maksā, viņi jau bija tie gudrīši, ar Slakteri priekšgalā, kas valsti uzmeta".Visiem noteikuni vienādi, Īslīce varēja pastāvēt viena, un mūsu daktere te nav vainīga.

pirms 8 gadiem, 2010.01.19 14:17

skaudīgā

Ja telpas nomā tad nomā, ja ir privātprakse, tad arī par telpām ir jāmaksā, ja nevar samaksāt, tad ņem masākas telpas, par kurām vari samaksāt.

pirms 8 gadiem, 2010.01.19 12:23

apbižotie

Tā jau saņem tūkstošu algas un vēl viņu rijība nav apmierināma.Maksājiet paši un mazāk pa ārzemju ceļojumiem braukājiet.

pirms 8 gadiem, 2010.01.19 11:28

novads

ha, ha!
Nu lai Dalbiņš izmaksā Dalbiņai tās telpas, jo pats no tribīnes runāja kā dievs, ka vajag Īslīci pievienot Bauskai - esot vien 20 mīnūšu gājiens!!! (tas arī bija vienīgais arguments no deputāta mutes). Īslīces pašvaldība ārstiem neprasīja nekādas īres maksas, turklāt vēl apmaksāja saimnieciskos izdevumus un remontēja telpas. Bet redz - vienam oranžajam nebija labi! Tagad nekādas ATLAIDES, lai Dalbiņa-Dalbiņš maksā!!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.01.19 08:33

Vietējās ziņas