Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ģimnāzijā strādās ārzemju skolēni 2

Bauskas Valsts ģimnāzijā (BVĢ) šonedēļ strādās 16 skolēni un deviņi pedagogi no ārvalstīm. Viņi visi ir starptautiskā projekta «Erasmus+» dalībnieki.

BVĢ pedagoģe, kas strādā ar šo projektu, Egita Atslēga informē, ka Latvijā jau svētdien, 10. aprīlī, ieradās skolēni un skolotāji no Spānijas, Ungārijas un Grieķijas. Bauskā semināri un nodarbības kopā ar ģimnāzijas audzēkņiem un pedagogiem notiks no 11. līdz 15. aprīlim.

Visi kopā īsteno projektu «Diskusija. Debate. Attīstība». Sarunu tēmas iespējamas dažādas, taču skolēni debatēs arī par globālās politikas jautājumiem. Tiks spriests, vai militārs iebrukums ir labākais un efektīvākais veids, kā risināt starpvalstu konfliktus.

Šī ir jau otrā projekta «Diskusija. Debate. Attīstība» dalībnieku tikšanās. Pirmā šī gada februārī bija Spānijā. Tur no Bauskas devās pieci ģimnāzisti un skolotājas Daiga Telnere un Līga Elmane.

Latvijā ārzemju skolēni un pedagogi ne tikai strādās ģimnāzijā, bet arī iepazīsies ar Rīgu, Rundāli, Bausku. Paredzēts, ka pedagogi šo nedēļu uzturēsies viesnīcā, bet ārzemju skolēni nakšņos pie saviem līdzaudžiem viņu ģimenēs Bauskā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

tētis

Vienreiz būtu jāizbeidz tā nenormālā ņemšanās ar braukāšanām bezjēgā, konkursiem, semināriem, olimpiādēm, utt. Tai skolā normāls mācību process ir tikai septembrī, oktobrī, tad sākas...katru dienu kādi 5 skolotāji skraida apkārt PR taisot. Bērnus rausta no stundām, stundas nenotiek, utt

pirms 2 gadiem, 2016.04.14 15:23

tainība

trāpīgi sacīts. No vienas galējības esam otrā. Raustām bērnus, raustām skolotājus, jo ir taču projekts, ir iespēja nokļūt uz ārzemēm utt.

pirms 2 gadiem, 2016.04.14 18:27

Vietējās ziņas