Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Godina medicīnas darbinieces 4

Bauskas slimnīcas divām ilggadējām ārstēm trešdien, 10. janvārī, pasniedza pašvaldības apbalvojumus.

Par mūža ieguldījumu medicīnā un ilggadēju pediatres darbu Bauskas slimnīcā apbalvojumu «Mūža ieguldījums» saņēma SIA «Bauskas slimnīca» ārste pediatre Rūta Eimusa. Godarakstu par ilggadēju kvalitatīvu pediatres darbu un ieguldījumu veselības iestādes administratīvajā darbā saņēma pediatre Zinaida Vītola.

Pašvaldības apbalvojumus mediķēm pasniedza novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, sveicēju vidū bija ne tikai pašlaik Bauskas slimnīcā strādājošie, bet arī bijušie kolēģi.

Saiva Drunka pašlaik strādā Rīgā. Esot par medicīnas māsu Bauskā pie Rūtas Eimusas, viņa uzteic dakteres iejūtību: «Lai kā ir gājis, daktere nekad publiski nav rājusi savus padotos. Viņa pasauca maliņā, izskaidroja kļūdas, dažreiz balsī bija jūtama neapmierinātība, bet nekad viņa to nepauda, citiem dzirdot. Tā ir augstu vērtējama rakstura īpašība.»

Medmāsa Inga Homiča līdztekus daudzām citām dakteres Zinaidas Vītolas pozitīvajām iezīmēm uzteica viņas prasmi strādāt ne tikai ar bērniem, bet arī viņu vecākiem. «Pieredzējusi, zinoša un vienlaikus ļoti prasīga – tāda ir daktere Vītola,» tā «Bauskas Dzīvei» atzina I. Homiča.

Vairāk lasiet laikrakstā «Bauskas Dzīve».

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Iveta Kalniņa

Patiess lepnums par mūsu slimnīcas mediķēm!Prieks,ka viņu darbs ir novērtēts un izteikta cieņa un atzinība!Paldies visiem mediķiem,kuri joprojām veic šo atbildīgo,ikvienam iedzīvotājam ļoti nepieciešamo darbu,kurš arī ir sirdsdarbs,jo citādi to nez vai spētu izturēt Laikā,kurā ir jāsastopās ar grūtībām.Veselību un veiksmi visiem,visiem mediķiem mūsu valstī!

pirms gada, 2018.01.11 14:37

Ina

Sirsnīgs paldies dr.Vītolai par manu bērnu un mazbērnu ārstēšanu!

pirms gada, 2018.01.11 20:16

Peka

Rūta Eimusa un Vaira Kūmiņa ir visjaukākās bērnu dakterītes,ar kurām ir nacies sastapties -paldies par rūpīgo darbu !

pirms gada, 2018.01.12 09:13

helsinki

labāk būtu naudas prēmijas piešķīruši...

pirms gada, 2018.01.15 19:46

Vietējās ziņas