Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grenctāles kultūras namā atvērs mēbeļu darbnīcu 6

Grenctāles kultūras namā šoruden varētu sākties lielāka rosība. Tas gan neizpaudīsies kā mākslinieciskās pašdarbības uzplaukums. Ēkas pagrabā 50 kvadrātmetru platībā tiks iekārtota mēbeļu montāžas darbnīca. Bauskas novada domes finanšu komitejas sēdē 21. oktobrī deputāti atbalstīja jaunā uzņēmēja Vitālija Djačuka lūgumu uz gadu iznomāt pagra­ba telpas Grenctāles kultūras namā. Brunavas pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Marčenkova skaidroja, ka pašvaldībā nav citas brīvas vietas, ko piedāvāt jaunajam uzņēmējam: «Šīs telpas pagrabā ilgāku laiku nav izmantotas. Netiks traucēts kultūras nama darbs, ieeja darbnīcā būs no ēkas aizmugures. Ja vien ir iespēja, aici­nātu deputātus uzņēmēju atbalstīt.» Deputāts Juris Landorfs aicināja uzņēmēju netraucēt pasākumu norisi kultūras namā. No klātesošajiem gan izskanēja replika, ka sarīkojumu Grenctālē ir tik maz, ka par šo iebildumu uzņēmējs var neuztraukties. Deputāts Jānis Feldmanis savukārt pauda cerību, ja uzņēmējdarbība sekmēsies, pēc gada komersants varēs meklēt piemērotākas telpas. Uzņēmējs V. Djačuks «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka ir izstrādāti darba principi. No klientiem tiks pieņemti pasūtījumi, sagādātas jau gatavas detaļas. Grenctālē tās tiks samontētas. «Man šeit nebūs ražotne, galdniecība vai kas tamlīdzīgs. Pagrabā telpās es likšu kopā mēbeles. Ja viss veiksies, kā iecerēts, pēc mēneša varētu sākties aktīva darbība,» tā V. Djačuks.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

rainis 2

Vēl varētu medpunktu uz turieni pārcelt,lai cilvēkiem nav jāsalst sēžot rindā!

pirms 7 gadiem, 2010.10.23 12:59

es

Jā, es arī pasūtiju mēbeles pie Vitālija, ļoti laba kvalitāte.Labs meistars MALACIS. Tā tik turēt.

pirms 7 gadiem, 2010.10.22 20:39

janis fridmans

es tur senes gribeju audzet, man neviens nelava ''paldies tev Albin''

pirms 7 gadiem, 2010.10.22 15:25

rainis

Noteikti lai veicas! Tā māja ir pietiekami liela lai viens otram netraucēti varētu pastāvēt gan kultūra gan ražošana, varbūt vēl kāda ideja radīsies...

pirms 7 gadiem, 2010.10.22 12:26

dana

Lai Vitalijam veicas,jo vinam tiesam ir zelta rokas!

pirms 7 gadiem, 2010.10.22 11:12

malacis

Lai izdodas jaunajam uzņēmējam. Vairāk tādu būtu, tad rindas pie sociālo dienestu durvīm būtu daudz īsākas. Paldies deputātiem, kas atbalstīja šo lēmumu un deva uzņēmējam iespēju iesākt savu biznesu!

pirms 7 gadiem, 2010.10.22 10:04

Vietējās ziņas