Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā aicina uz diskusiju par sociālo uzņēmējdarbību

Iecavas mūzikas un mākslas skolā sestdien, 1. oktobrī, notiks diskusija «Sociālā uzņēmējdarbība – iespējas, izaicinājumi, inovācijas».

Diskusiju rīko novada sieviešu klubs «Liepas» sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu un biedrību «Sadarbības platforma», «Bauskas Dzīvi» informēja «Liepu» dalībniece Agita Hauka.

Viņa diskusijā atklās savu pieredzi, jo ir ne tikai Iecavas novada dāmu kluba dibinātāja, bet arī SIA «Aizlīči» valdes priekšsēdētāja, Latvijas Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāja un kultūras vēstniece. Uz sarīkojumu uzaicināti arī citi lietpratēji.

Sociālā uzņēmējdarbība vairāku gadu garumā ir aktuāls temats kā nevalstiskajā sektorā, tā arī uzņēmēju un pašvaldību vidū, tēmas izvēli skaidro A. Hauka. Diskusijas uzdevumi ir vairot izpratni par sociālo uzņēmējdarbību un tās iespējām, sniegt ieskatu par tiesisko un juridisko regulējumu, iepazīstināt ar Latvijas un ārvalstu pieredzi, apkopot ieteikumus politikas veidotājiem, sabiedrībai un potenciālajiem uzņēmējiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas