Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā atbalsta līdzfinansējuma piešķiršanu pieslēgumiem kanalizācijas sistēmai 1

Iecavas novada domes finanšu komitejas sēdē otrdien, 12. jūnijā, strādāja trīs deputāti – Juris Ludriķis, Juris Krievs un Atis Avots. Komiteja izskatīja vairākus jautājumus, kuros galīgais lēmums būs jāpieņem domes sēdē 26. jūnijā,ziņo portāls iecava.lv.

Viens no akceptētajiem jautājumiem bija par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu pieslēgumiem kanalizācijas sistēmai. Komiteja atbalstīja 800 eiro piešķiršanu no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, lai nodrošinātu līdzfinansējumu nekustamo īpašumu pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai. Kā ziņots iecava.lv, pagājušā gada 12. septembrī dome ir apstiprinājusi saistošos noteikumus Nr. 12, kas paredz, ka līdzfinansējums tiek piešķirts 10 eiro apmērā par vienu garuma metru pieslēguma izbūvei, 30 eiro apmērā par vienu skataku, bet ne vairāk kā 750 eiro par pieslēgumu kopumā.

Pašlaik Iecavā norit projekta «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Iecavā, II kārta» realizācija, tās gaitā tiks izveidoti vismaz 84 jauni pieslēgumi. Lai varētu izsludināt pieteikšanos līdzfinansējuma saņemšanai, tam jāparedz līdzekļi pašvaldības budžetā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

vaitad?

VARAM un NA ministrs Gerhards nedeva "atpakaļgaitu" skataku ierīkošanas jautājumā, ka uzskaites mezglu drīkst ierīkot ne tikai skatakā, bet arī ēkā uzstādīt uzskaites mezglu. Ļoti jau izskatās pēc 300 eiro vērtā bunduļa ražotāju lobija. Ja skaitītāju skatakā, tad visiem, jo it kā viens likums, viena taisnība? Un arī daudzdzīvokļu mājās uzskaites aparātu uz stāvvada kāpņu telpā, uz katru dzīvokli...

pirms gada, 2018.06.15 19:50

Vietējās ziņas