Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā atklāj aizkustinošu izstādi «Latvijas bērni»

Otrdienas vakarpusē Iecavas kultūras namā atklāta melnbalto fotogrāfiju izstāde no mākslinieka Valtera Poļakova krājuma «Latvijas bērni». Fotogrāfs portālam atklāja, ka tā turpina iepriekš uzņemto tematisko ciklu par dzīvības brīnumu, kurā bija atainotas sievietes gaidībās.

Viena no pirmajām apmeklētājām izstādē bija Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkas vadītāja Anda Rācenāja, kuru izstāde ļoti aizkustinājusi. Viņa sveica autoru ar ziediem, atklājot, ka Valters ir viņai rada, tāpēc viņa veikums īpaši interesē.

Izstādes atklāšanai veltītajā diskusijā par demogrāfiju piedalījās Saeimas deputāti, demogrāfs Ilmārs Mežs un «Māmiņu kluba» vadītāja Sandija Salaka, kā arī Iecavas novada domes administrācijas pārstāvji.

Iecavā sarīkojumā bija maz sabiedrības pārstāvju, tomēr vairākas māmiņas ar maziem bērniem apskatīja izstādi un piedalījās V. Poļakova fotosesijā, lai liktu pamatu nākamajai cikla «Ar saknēm Latvijā» izstādei, kura atainos vecākus ar bērniem līdz septiņu gadu vecumam.

Izstādes kurators Uģis Spandegs «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka šī ir ceļojoša izstāde, kuras atklāšanā citās Latvijas vietās raisījusies ļoti aktīva domu apmaiņa par ģimeņu ar bērniem atbalstu. Izstāde pēc kāda laika ceļos arī uz Bausku, kur U. Spandegs cer sagaidīt lielāku ģimeņu atsaucību.

Vairāk par izstādes atklāšanas diskusiju, kas bija veltīta demogrāfijai, lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā izdevumā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas