Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā grib izslēgt sabiedrības pārstāvjus no iepirkumu komisijas 3

Iecavas novada domes finanšu komitejas otrdienas, 25. maija, sēdes darba kārtībā iekļauts jautājums par iepirkumu komisijas izveidošanu, lai arī pašvaldībā jau darbojas šāda deviņu cilvēku komisija, kurā ir pieci pārstāvji no sabiedrības.Ierosinājumu likvidēt esošo un veidot jaunu komisiju, kurā būtu tikai pieci pašvaldības darbinieki, iesniedzis novada domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis.Maija sēdē deputāti apstiprināja izmaiņas iepirkumu komisijas nolikumā, ieviešot samaksu līdz šim sabiedriskā kārtā strādājošajiem locekļiem 3,61 latu stundā, stundu skaitam mēnesī nepārsniedzot 65 stundas. Tika mainīts arī komisijas sastāvs, iepriekš tajā iekļauto pozīcijas deputātu Juri Krievu (TB/LNNK/ZZS) aizstājot ar viņa kolēģi, pašvaldības zemes ierīcības dienesta vadītāju Aivaru Mačeku (TB/LNNK/ZZS). J. Krievs iepriekš skaidroja, ka kavējis komisijas sēdes, jo ir ļoti aizņemts darbā.J. Pelsis savā iesniegumā ierosinājumu likvidēt pašreizējo komisiju pamato ar smagnēju darbu un biežu sabiedrības pārstāvju neierašanos sēdēs, tā kavējot iepirkumus. Šī informācija gan ir pretrunā ar komisijas vadītāja pašvaldības izpilddirektora Mārtiņa Veinberga iepriekš domes sēdēs sniegto pārskatu par komisijas darbu, ko viņš vērtēja kā raitu un profesionālu.Vienīgais iepirkums, ko komisija nebija izsludinājusi un kas minēts par pamatu J. Pelša iesniegumam, ir poligrāfijas pakalpojumi pašvaldības izdevumam «Iecavas Ziņas». Kā teikts komisijas pārstāvju vēstulē domei, šo iepirkumu komisija atteikusies izsludināt, kamēr pašvaldība apliecinās, ka turpmāk nodrošinās likumdošanai atbilstīgu «Iecavas Ziņu» izdošanu, proti, vairs nenodarbosies ar neatļautu komercdarbību, iekasējot maksu par izdevuma abonēšanu, tirgošanu, tajā ievietotajām reklāmām un sludinājumiem. Jau rakstīts, ka šo pārkāpumu Iecavas pašvaldībai ieteikusi novērst arī Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija.Iepirkumu komisijas locekļu vēstule nebija nodota opozīcijas deputātiem, tomēr tā tikusi apspriesta pašvaldības izdevuma redkolēģijā un tagad nonākšot pie visiem deputātiem līdz ar tās slēdzienu, domes sēdē informēja J. Pelsis. Pēc «Bauskas Dzīves» rīcībā esošās informācijas, redkolēģija ierosina samazināt minēto nelikumīgi iekasēto maksu, taču ne atcelt to.Patlaban Iecavas pašvaldības iepirkumu komisiju vada M. Veinbergs, tās sekretāre ir pašvaldības nodokļu speciāliste Evita Heidemane, locekļi - A. Mačeks, domes galvenā grāmatvede Dzidra Baltace, sabiedrības pārstāvji Daiga Veismane, Edvīns Circenis, Inta Krastiņa, Jānis Siugalis un Ruta Āboliņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

filoloģe

Cilvēka vārda pirmais burts, kā arī uzvārds pie tā, tekstos ir jāraksta, nelietojot atstarpi (probeli). Jāraksta ir, piemēram A.Zvirbule, nevis A. Zvirbule vai arī J.Kalniņš nevis A. Lejiņš

pirms 9 gadiem, 2010.05.24 21:34

abrakadabra

Ha! Pajautājiet BēDzisti Koluža k-gam, Tarvida k-gam ko nozīmē darbs Iepirkuma komisijā:) Viņi, ceru, varēs pastāstīt, jo arī,cik zinu, viņi darbojas iepirkuma komisijā.. Un nav te ko māžoties un pīt intrigas .. musināt tautu - redz sabiedrības pārstāvjus gribos izslēgt.. Ha! -redz- probl. ka Iecavas ziņas sludinoties.. bet BēDzistu savtīgā interese ir pašsaprotama, - ka tik lielāku piķi no ļaužiem iekāst... jebkuriem līdzekļiem. Cenas par reklāmām ir maksātspējai neatbilstošas, avīžlapu lasa arvien mazāk ļaužu - pārsvarā tikai pensionāri, kas pie tās ir vienkārši pieraduši.. kā agrāk, - kad gandrīz katram lauciniekam bija govs .pat divas trīs ..- mocījās, - slauca, gādāja sienu, slauca pienu, - minās ar divriteni km divus trīs .. lai gan īpašas loģiskās matricas tam nebija ..

pirms 9 gadiem, 2010.05.24 20:27

Dille

Būtu forši, ja uz sēdi atnāktu daudz vēlētāju. Tur mēdz būt interesanti, sevišķi tad, ja kāds iebilst vadītāja viedoklim :)

pirms 9 gadiem, 2010.05.24 17:43

Vietējās ziņas