Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā iededz eņģeļu egli 1

Galveno egli pie Iecavas kultūras nama 13. decembra vakarā iededza novada domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis. Savā uzrunā iecavniekiem viņš novēlēja sagaidīt siltus, mierīgus, baltus Ziemassvētkus un laimīgu jauno, 2011. gadu.Egle tika greznota ar novada iedzīvotāju veidotiem rotājumiem - dažādu materiālu, formu un veidolu eņģeļiem. Tos bija sarūpējuši Iecavas skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, organizācijās un biedrībās iesaistītie ļaudis, pašvaldības darbinieki un novada bērni.Kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Alma Spale stāsta, ka cilvēki bija ļoti domājuši. Rotājumi bija veidoti gan kā atstarotāji, gan izlieti ģipsī, tomēr visi bija ievērojuši iepriekš izvirzīto prasību - eņģeļiem jābūt ūdensizturīgiem. Visi eņģeļi, kas līdz 10. decembrim nogādāti kultūras namā, grezno Iecavas galveno Ziemassvētku simbolu.Par svētku noskaņojumu pasākumā gādāja Ziemassvētku vecīšu četrotne, kas ar pūšamajiem instrumentiem atskaņoja populārākās Ziemassvētku melodijas. Vakara vadītāji rūķi jaunākos pasākuma dalībniekus iesaistīja dejās un cienāja ar piparkūkām, kā arī pieteica Iecavas novada organizāciju pārstāvjus, kas papildināja kuplo eņģeļu saimi egles zaros ar saviem sarūpētajiem, pie viena izsakot novēlējumus Iecavas iedzīvotājiem.Edīte Kižlo bija viena no sarīkojuma dalībniecēm, viņa pie eglītes bija kopā ar savu ģimeni. Edīte atzina, ka ģimenē tiek atbalstīta labdarība, un atzinīgi vērtēja arī ideju par eņģeļu eglīšu veidošanu Latvijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Dzīvei

Sakiet, kāpēc man otrdienas vakarā pl. 23.34 jūs piedāvājat centrālo ziņu par to, kas noticis pirmdien?! Negribu likties izlutināts, bet diennakts laikā darba nedēļā taču varējāt vienu svaigu ziņu te ielikt vēl!

pirms 7 gadiem, 2010.12.14 23:32

Vietējās ziņas