Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā informēs par Eiroparlamenta vēlēšanām

Ceturtdien, 8.maijā, pulksten 11 Iecavas internātpamatskolā viesosies Eiropas Parlamenta (EP) Informācijas biroja Latvijā komanda, lai vēstītu par 24.maijā gaidāmajām EP vēlēšanām.

EP biroja pārstāvji kopš marta beigām ceļo «ABC tūrē» pa visu Latviju, aicinot vēlētājus piedalīties vēlēšanās un neizniekot savu balsi, informē Marta Rībele, biroja vadītāja vietas izpildītāja un preses sekretāre.

Kā uzsver birojā, ir mainījusies EP vēlēšanu kārtība, palielinot vēlētāju izvēles nozīmi. Tagad līdz pat 80% Latvijas likumu balstīti uz EP lēmumiem, un tieši vēlēšanu rezultāti noteiks, kas vadīs Eiropas Savienības (ES) nosacīto valdību – Eiropas Komisiju.

«ABC tūres» laikā cilvēkiem reģionos ir iespēja uzzināt vairāk par Eiropas Parlamentu un tā ietekmi uz mums Latvijā. Ceļojuma gaitā apmeklē 33 Latvijas apdzīvotas vietas alfabēta secībā no Ainažiem līdz Žagatām, katrā tiekoties ar pašvaldību vadītājiem vai citiem nozīmīgiem cilvēkiem. Katrai pilsētai pasniedz dāvanu – ķiršu koku ar ceļa zīmi, kas norāda attālumu līdz EP galvenajai mītnei Briselē, simboliski parādot, ka ES mums ir ļoti tuvu.

Iecavā tikšanās paredzēta internātpamatskolā. Tā sāksies ar direktores Aijas Semjonovas uzrunu, paredzēts priekšnesums, dāvanas pasniegšana, kā arī atbildes uz iedzīvotāju jautājumiem, informē M.Rībele. Visi interesenti laipni gaidīti uz tikšanos. Vairāk informācijas par EP var iegūt interneta vietnē europarl.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas