Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā izraudzīts izpilddirektora vietnieks 11

Iecavas novada pašvaldības izpilddirektoram Mārtiņam Veinbergam izraudzīts vietnieks. No 2. maija šos pienākumus sāks pildīt Normunds Vāvers.

Patlaban N. Vāvers ir Bauskas novada Mežotnes pagasta pārvaldnieks. Šo darbu viņš pilda jau sesto gadu. «Bauskas Dzīvei» N. Vāvers atzina, ka darbs Iecavas novada administrācijā uzskatāms par jaunu nelielu kāpienu karjerā. «Vienlaikus tā ir atgriešanās Iecavā. Tur es dzīvoju jau desmit gadu, pirms darba Bauskā 20 gadu strādāju uzņēmumā «Iecavnieks». Biju tur gandrīz kopš tā izveides. Tagad pieņēmu lēmumu piedalīties konkursā uz izpilddirektora vietnieka amatu. Domāju, ka ar pienākumiem tikšu galā, jo darbs pašvaldībā ir iepazīts,» skaidro N. Vāvers.

Vērtējot sešos gados Mežotnē paveikto, N. Vāvers atzina, ka strādājis godprātīgi. Darījis visu, kas bija iespējams. Smejot viņš piebilst, ka esot atnesis Mežotnei gaismu. N. Vāvera saimniekošanas laikā pagasta ciemos Mežotnē, Garozā un Strēlniekā ierīkots ielu apgaismojums. Darbi šajā jomā vēl jāturpina.

Iecavas novada domes izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka vietnieka darba apraksts ir sagatavots. Svarīgākais būs pārstāvēt vietējās varas intereses pašvaldības kapitālsabiedrībās. Tāpat būs darbs saimnieciskajā nodaļā, kā arī citi pienākumi. «Strādājot «Iecavniekā», Normunds sevi  labi parādījis. Esmu gandarīts, ka viņš pieteicās uz šo amatu pašvaldībā un izturēja konkursu,» atklāj M. Veinbergs.

Iecavas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece-Jostmane informē, ka uz vakanto pašvaldības izpilddirektora vietnieka amatu bija pieteikušies deviņi kandidāti. Pretendentu izvērtēšanas sēdēs vērtēja iesniegto dokumentu atbilstību izvirzītajām prasībām. Otrajā kārtā uz klātienes interviju uzaicināti bija divi kandidāti. Ņemot vērā iegūto izglītību, darba pieredzi un izklāstīto pašvaldības attīstības redzējumu, par piemērotāko izpilddirektora vietnieka amatam atzīts Normunds Vāvers.

«Dzīvojot Iecavā un esot šajā vidē, es saprotu un jūtu iedzīvotāju vajadzības. Esmu gatavs ieguldīt savu darbu un zināšanas Iecavas novada attīstībā,» tā domes sēdē vēstīja N. Vāvers.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

secinājums

Visu cieņu Vāvera kungam, bet priekš kam jāaudzē jau tā līdz nenormāli uzpūstais domes darbinieku skaits! Ja domes izpilddirektors netiek galā ar saviem pienākumiem, tad ir jāpieņem darbā tāds kurš tiek, bet nodokļu maksātāju nauda ir jāliek mierā. Un jebkādas atrunas par "milzīgo" pienākumu nastu te ir nevietā!

pirms gada, 2018.03.28 19:01

Adata

Birokrātijas klans aug augumā-priekšnieki, vietnieki, vietnieku vietnieki, sekretāri, rakstveži un kontrolieri, runas vīri utt. pilni pieci stāvi ar visādiem, kuri koordinē....valsti? Nē, mīļie!-vienu pašvaldību! Un, protams, ļoti upurējas, jo darba laiku iekārto, lai iedzīvotājiem būtu ērtāk, t.i., piektdienās darba diena ir saīsināta. Ko var gribēt šādā valstī, šādās pašvaldībās? Cilvēki brauc prom. Iedzīvotāju skaits samazinās. Pārvalde tikai aug! Spējam tik visiem maksāt.

pirms gada, 2018.03.28 21:07

Iecavniece

Par darba laiku runājot... Man ir vienalga, ka piektdien darba diena ir īsāka, jo priecē, ka citā dienā strādā tik ilgi, ka es paspēju arī pēc darba no Rīgas atbraukt un iestādi apmeklēt. Pasts varētu ņemt piemēru...

pirms gada, 2018.03.29 11:39

es,no iecavas

Kur tad Normundiņš atkal citaa amatā???????

pirms gada, 2018.03.28 21:15

Zentux

Jauki, cerams ka piečurātos tirgus graustus ar dzērājbomžiem zem veco būdu jumtiem likvidēs un centru sakārtos, lai nav jākaunas ciemiņi vest

pirms gada, 2018.03.29 00:28

Ahūns

Svarīgi ka laucinieks nedzer, valkā kreklu un apmeklē frizieri.

pirms gada, 2018.03.29 11:45

Kur nu

Bauskā un Vecumniekos jau sen ira

pirms gada, 2018.03.29 18:55

Ž

Bauskā nacionāļi jau piecus gadus nodarbina šādu liekēdi, arī Vecumnieki jau pāris mēnešus kā ieskāpuši jevropā, jo ir savs izpilddirektora vietnieks, tikai Rundālē Okmaņa kungs tiek ar visu galā viens pats, tam bariem liekēžu nevajag.

pirms gada, 2018.03.31 22:05

to: Ž

Vai zini, draudziņ, cik Rundāles novadā iedzīvotāju? Trīs reizes mazāk par Iecavu!

pirms gada, 2018.04.02 12:44

Vietējās ziņas