Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā meklē risinājumu auto novietošanai

Pagājušajā nedēļā, 25. augustā, Iecavā ar bezpilota lidaparātu fiksēts pilsētas autostāvvietu piepildījums, lai nākotnē risinātu auto novietošanas problēmu, aģentūra LETA uzzināja Iecavas novada domē.

Iecavā bija ieradušies uzņēmuma SIA «Grupa93» pārstāvji, kas izstrādā novada teritorijas plānojumu 2017. – 2029. gadam, lai ar drona palīdzību apzinātu situāciju ar autostāvvietām Iecavas centrā un varētu plānot auto novietņu attīstību.

SIA «Grupa93» projektu vadītāja Kristīne Casno skaidroja, ka šis bija pirmais drona lidojums, lai fiksētu stāvvietu piepildījumu. Tuvākajā laikā lidojumi tiks veikti atkārtoti laikos, kad novērotas lielākās problēmas ar auto novietošanu – vakaros, svētdienās, kad iecavnieki un Iecavas viesi apmeklē tirgu.

Jaunajā teritorijas plānojumā plānots risināt auto novietošanas problēmu daudzdzīvokļu māju pagalmos un Iecavas centrā.

Ikviens iecavnieks aicināts iesaistīties jaunā Iecavas novada teritorijas plānojuma 2017. – 2029. gadam izstrādē, iesniedzot priekšlikumus par savas apkaimes iespējamo attīstību.

Priekšlikumus, jautājumus vai informāciju var iesniegt, sūtot elektroniski e-pastā kristine@grupa93.lv vai papīra formā pa pastu – SIA «Grupa93», Krišjāņa Barona ielā 3 – 4, Rīgā, LV-1050.

Teritorijas plānojuma redakciju paredzēts izstrādāt līdz 2016. gada beigām, 2017. gada sākumā sākot tās publisko apspriešanu. Plānots, ka jaunā Iecavas novada teritorijas plānojuma izstrāde tiks pabeigta 2017. gada vasarā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas