Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā mērojas spēkiem ģeogrāfijas erudīti 3

Ikgadējā konkursā «Erudīts ģeogrāfijā» šogad Iecavas novadā tikās četras dažādu skolu 8. klašu komandas. Konkurss risinājās 16. janvārī Iecavas internātpamatskolā, portālu informēja rīkotāja pedagoģe Velga Ērgle no Dzimtmisas pamatskolas. Iecavas vidusskolu pārstāvēja divas vienības, pa vienai komandai bija no internātpamatskolas un Dzimtmisas pamatskolas.

Sacensības laikā bija jāatbild uz jautājumiem par Eirāziju, jānosaka koordinātes un debespuses, jābūt zināšanām par Āzijas reljefu, krasta līniju. Erudīti kartē noteica upes, ezerus, stāstīja par augu un dzīvnieku valsti dažādās Āzijas dabas zonās. Pēc uzbūves un satura jautājumus ar dažādu sarežģītības pakāpi, bija sagatavojuši Iecavas novada ģeogrāfijas skolotāji.

Pēc saspringta darba un cīņas komandas gaidīja pats patīkamākais brīdis – apbalvošana. Pēc punktu skaita labākā izrādījās Dzimtmisas pamatskolas komanda, kurā startēja Ildze Jurkovska, Sabīne Liepiņa, Elvita Ērgle un Estere Romanovska. Otrie labākie bija ģeogrāfi no Iecavas internātpamatskolas – Sandra Kumakova, Matīss Skangalis, Matīss Tīsis un Andis Lasmanis.

Iecavas vidusskolas A komanda ieguva 3. vietu, tajā startēja Santa Kalvāne, Kristija Laura Čipena, Rebeka Ivanova un Loreta Osīte. Ceturtā bija ecavas vidusskolas B komanda – Simona Vītoliņa, Norvaiša Līga,Oskars Brauns un Andris Kleinbergs.

Līdz ar Iecavas novada ģeogrāfijas metodiskās apvienības vadītāju V. Ērgli konkursa rīkošanā un vērtēšanā piedalījās skolu ģeogrāfijas skolotāji L. Putniņa un A. Indāns. Nākamā gada erudītu konkursam atkal būs jāpošas 7. klašu zinošākajiem ģeogrāfiem, atgādina V. Ērgle.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Bruno

Priecājos ļoti par Iecavas internātpamatskolas komandu!!!

pirms 4 gadiem, 2014.01.26 00:22

Ha ha ha !

Šaubos,vai šie erudīti un vispār kāds no komenta lasītājiem spētu kaut ko sakarīgu pateikt par galējo ES (Eiropas Savienības) robežu . Pateikšu priekšā - tā ir Dienvidamerikā ! Iedzimtie tur sajūsmā par mūsu naudiņu ar *slaucēju* Mildu .

pirms 4 gadiem, 2014.01.26 15:21

Vietējās ziņas