Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā neizveido jaunu iepirkuma komisiju 5

Iecavas novada domes finanšu komitejas sēdē 25. maijā deputāti atlika lēmuma pieņemšanu par jaunas iepirkuma komisijas izveidošanu. Ziņojumu par šo jautājumu bija sagatavojis novada domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis. Ir iecere izveidot jaunu iepirkumu komisiju, kurā būtu no trim līdz pieciem pārstāvjiem. Tie visi varētu būt pašvaldības struktūrās strādājošie. Tad darbs būtu efektīvāks nekā līdzšinējai komisijai, kurā ir deviņi cilvēki, no tiem pieci sabiedrības pārstāvji. Tā iecerētās izmaiņas skaidroja priekšsēdētājs. Tomēr deputāts Juris Krievs ieteica atlikt šī jautājuma izskatīšanu uz vēlāku laiku. Viņš vēlējās, lai izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs sagatavo rakstisku ziņojumu, kurā izvērtētu komisijas darbu. Izpilddirektors gan piedalījās komitejas sēdē, taču uzklausīts viņš netika. Pašlaik Iecavas novadā ir vairākas iepirkumu komisijas, to darbā nereti ir kļūdas, nepilnības. «Bauskas Dzīve» noskaidroja, ka citviet, piemēram, Bauskas novadā, ir tikai viena iepirkumu komisija. Tā veic centralizētus iepirkumus, tādējādi ir iespēja samazināt izdevumus. Arī Iecavas novadā iecerēts šādā veidā samazināt tēriņus.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Papa

Ir iepirkuma komisija, kura vērtē tīri juridiski un pieaicinātie eksperti, kuri ir speci konkrētajā iepirkumā.
Tas viss teorētiski, protams :D

pirms 8 gadiem, 2010.05.27 18:00

koļa

reāli efekts lielāks, jo mazāk kukuļi jādod (mazāk cilvēkiem), hmm, bet vai summas līdz ar to nepieaugs..........

pretīm noteikti bija tie, kurus meta ārā no siltajām vietām (kas bija tuvu lēmuma pieņemšanai)

nez kāpēc man šķiet, ka šajā pašvaldībā būtu ko darīt VK

pirms 8 gadiem, 2010.05.27 15:25

Jāāā, pēc komentāriem jūtams, ka rīt būs pilnmēness... tā skartie sarosījušies...:)

pirms 8 gadiem, 2010.05.27 14:05

iecavai

vajag tikai vienu iepirkuma komisiju,jo taisās atkal pirkt BMW-3???
pa kluso jau apspriež kā to izdarīt , lai netracinātu neapmierinātos , jo ar HONDU braukt pa ceļiem nevarot,bet traktorā T-74 negribas.

pirms 8 gadiem, 2010.05.27 13:08

iecavai

vajag tikai vienu iepirkuma komisiju,jo taisās atkal pirkt BMW-3???
pa kluso jau apspriež kā to izdarīt , lai netracinātu neapmierinātos , jo ar HONDU braukt pa ceļiem nevarot,bet traktorā T-74 negribas.

pirms 8 gadiem, 2010.05.27 13:08

Vietējās ziņas