Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā par 2,8 miljoniem eiro paplašinās ūdenssaimniecības pakalpojumus 2

Iecavas novada dome sniegs galvojumu SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība», lai uzņēmums varētu īstenot 2,8 miljonu eiro vērtu ūdenssaimniecības pakalpojumu paplašināšanas projektu, lēmuši domes deputāti.

Komunālais uzņēmums ar Kohēzijas fonda (KF) atbalstu plāno īstenot projektu «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Iecavā, 2. kārta», izbūvējot jaunus notekūdens savākšanas tīklus 9,85 kilometru garumā, spiediena kanalizācijas jaunbūvi ar kopgarumu 1,09 kilometri un piecus kanalizācijas sūkņus. Tādējādi vismaz 1833 iedzīvotājiem tiks nodrošināti jauni centralizētās kanalizācijas pieslēgumi.

Kopējās plānotās izmaksas ir 2 802 076 eiro, no tām KF līdzfinansējums 1 874 760 eiro apmērā. Projekta īstenošanas ilgums – četri gadi.

Dome atbalstīja galvojuma sniegšanu SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība», lai tā varētu saņemt projekta attiecināmo izmaksu segšanai nepieciešamo finansējumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ieteikums

Iecavas novada pašvaldībai vajadzēja ņemt piemēru no saviem Kandavas kolēģiem un pašiem noteikt Kohēzijas fonda finansējuma lielumu. Iecavas situācijā iznāk, ka KF finansē 67% no projekta izmaksām. Kandavā novada vadoņi ar šādu situāciju nebija mierā un domes sēdē nolēma: neņemt vērā speciālistu veiktos aprēķinus un likt Kohēzijas fondam piešķirt 85% no indikatīvajām notekūdeņu savākšanas tīkla izbūves izmaksām.

pirms 9 mēnešiem, 2017.09.15 11:11

Zuze no Iecavas

Nu tad jau par ūdeni un kanalizāciju varēsim maksāt vēl lielāku maksu.

pirms 9 mēnešiem, 2017.09.15 14:45

Vietējās ziņas