Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā remontē tiltiņu pār Ģedules upīti 2

Iecavā sākta kultūrvēsturiskā pieminekļa – Ģedules upes tiltiņa – pārbūve. Rekonstrukcijas darbu laikā šajā Upes ielas posmā pilnībā slēgta satiksme, un transporta plūsma organizēta pa apbraucamo ceļu – Rīgas un Edvarta Virzas ielu, informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Goldmane.

Iecavas novada pašvaldības administrācijas izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs paskaidroja, ka tilts savu laiku nokalpojis un kļuvis tehniski nedrošs, tālab pašvaldības budžetā tika ieplānoti līdzekļi restaurācijas darbiem. «Nesošās konstrukcijas ir nolietojušās, mūrētās tilta margas ir atdalījušās un sākušas brukt. Šāda būve nav arī paredzēta pašreizējai autotransporta plūsmai,» uzskaita M. Veinbergs.

Izsludinātajā pašvaldības iepirkumā nepieteicās neviens pretendents, tālab atbilstīgi Iepirkuma likumam tika organizēta sarunu procedūra.

Vietvara, izpētot uzņēmumus, kas veic tiltu restaurācijas būvprojektu izstrādi, restaurāciju un autoruzraudzību, konstatēja, ka SIA «M.A.-TAKA-7» varētu būt atbilstīgākā piegādātāja, lai veiktu nepieciešamos darbus, tādēļ šim komersantam tika nosūtīts uzaicinājums iesniegt piedāvājumu.

Iecavas pašvaldības pārstāve D. Goldmane atklāja, ka par restaurācijas būvprojekta izstrādi, restaurāciju un autoruzraudzības darbiem noslēgts līgums ar  minēto uzņēmumu par līgumcenu 114 950 eiro (ar PVN).

Saskaņā ar noslēgto vienošanos darbi jāveic četru mēnešu laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

:))

Remontiņš tiltiņam pār Ģedulītes upīti,cik mīļi...

pirms 7 mēnešiem, 2018.09.14 09:37

Vietējās ziņas