Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā rīkos seminārus par jaunumiem nodokļu jomā

Šonedēļ Iecavā notiks divi semināri par nodokļiem, kuros uzņēmēji varēs iegūt informāciju par jomas jaunumiem, vēstīts Valsts lauku tīkla (VTL) mājaslapā laukutikls.lv.

Ceturtdien, 6. martā, pulksten 17 biedrības «Liepas» telpās Iecavas kultūras namā Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC) aicina uz semināru par nodokļu aprēķināšanu meža un lauku apsaimniekošanā. Kā portālu informēja MKPC speciāliste Rita Daščiora, semināra laiks īpaši izvēlēts tā, lai uz to pagūtu arī meža un zemes īpašnieki, kam ir algots darbs.

Nodokļu konsultante Sarmīte Kirhnere stāstīs par nodokļu izmaiņām saistībā ar eiro ieviešanu, saimnieciskās darbības reģistrēšanu, iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) ieturēšanu no cirsmu un kokmateriālu pārdošanas, neapliekamo ienākumu no nekustamā īpašuma un lauksaimniecības zemes. Speciāliste skaidros gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu, izmaiņas mikrouzņēmumu nodokļa, patentmaksu un fiksētā ienākuma nodokļa maksātājiem.

Savukārt piektdien, 7. martā, pulksten 10 Iecavas novada domes zālē lauksaimnieki un mazie uzņēmēji aicināti uz semināru par būtiskiem nodokļu un grāmatvedības jautājumiem šogad, informē Lauku konsultāciju un izglītības centra Bauskas nodaļas uzņēmējdarbības konsultante Dace Griķe.

Šeit par izmaiņām saistībā ar eiro ieviešanu, gada ienākumu deklarācijām un IIN likuma grozījumiem stāstīs Lauksaimniecības universitātes Finanšu un grāmatvedības institūta asociētā profesore Inguna Leibus. Eksperte skaidros arī sociālās apdrošināšanas iemaksu un mikrouzņēmumu nodokļa aprēķināšanu, izmaiņas fiksētā ienākuma nodokļa maksātājiem, jaunumus par sezonas laukstrādnieku ienākuma nodokli un pievienotās vērtības nodokļa aktualitātes.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas