Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā skatāmā 3D kartīšu izstāde apliecina gaumi un stila izpratni 2

Edvarta Virzas bibliotēkā 21. janvārī atklāta un līdz martam apskatāma Iecavas vidusskolas 10. klases audzēknes Līgas Norvaišas darināto kartīšu izstāde «3D fantāzijas».

Ideju veidot trīsdimensiju (3D) kartītes Līgai devusi tēta māsa Iveta Norvaiša, kura no Somijas atvedusi materiālus to darināšanai. Līga stāsta: «Kad skolā bija jāveido mācību uzņēmums, man jau bija skaidrs, ko gatavot. Man ir bijušas dažādas kompanjones, un šogad ar Andželu Matuleviču mācību firmā «Lila Cards» strādājam ļoti aktīvi. Pēc iepriekšējo gadu pieredzes labojam kļūdas. Mums sokas labi, pircējiem ir liela interese, piedāvājam arvien jaunas idejas.»

Izstādi bibliotēkā rīkoja biedrība «RaDam», kuras dalībnieces Ginta Zaumane un Gita Kravala raksturo – Līga ir ļoti radoša jauniete, kuras darbos redzama izcila gaumes un stila izjūta. «Apbrīnojami, ka jauns cilvēks bez iepriekšējas mākslas apguves, bet ar mērķtiecīgu darbu sasniedz tik labu rezultātu,» saka rotu meistare G. Zaumane, «ja Līga turpinās strādāt, rezultāts var būt izcils.»

L. Norvaiša pati teic – labprāt mācītos un strādātu uzņēmumā kā māksliniece, lai apvienotu praktiskumu un radošas izpausmes. «Tas, ko daru, man ļoti patīk. Esmu pateicīga cilvēkiem, kas mani atbalsta. Iepazīstos ar jauniem sadarbības partneriem, no katra ko mācos,» saka jauniete.

Jau vēstīts, ka Līga un Andžela pirms Ziemassvētkiem ierādīja kartīšu darināšanu Zorģu bibliotēkas mazajiem lasītājiem. «Esam gatavas līdzīgas radošās darbnīcas vadīt arī citur, gaidām ikviena interesenta pieteikumu,» aicina L. Norvaiša.

Atzinīgus vārdus jaunietes radošajai izpausmei un mērķtiecībai veltīja pedagoģes Antra Pāruma, Iveta Cera un Maruta Lasmane, kas sveica Līgu izstādes atklāšanā. Apmeklētājas novērtēja katru kartīti, nosaucot tās, kas iepatikušās visvairāk.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

M

Iveta Norvaiša-Haarala
Un nevis Andžela,bet Angelika Matileviča

pirms 2 gadiem, 2016.01.25 12:50

nu un

kam tas interesē???

pirms 2 gadiem, 2016.01.26 09:22

Vietējās ziņas