Iecavas basketbola čempionāta finālā spēlēs mājinieki

Trešdien, 12. februārī, Iecavas novada atklātā basketbola čempionāta pusfināla spēlēs pārliecinoši triumfēja mājinieki. Savstarpējās cīņās finālistus noskaidroja «Ozolu 15» un Misas komanda, bet «Grīnvaldei» pretī stājās Jelgavas NĪP vienība.

Pirmajā spēlē «Ozolu 15» ātri izdzēsa šaubas par spēles iznākumu – pēc pirmās ceturtdaļas rēķins bija 19:8. Misas basketbolisti nespēja salauzt mājinieku zonas aizsardzību, bet ātrajos uzbrukumos iecavnieku punktu ražu audzēja Aldis Beitiņš un Ģirts Hauks. Pie groziem dominēja BK «Dartija» centrs.

Viesiem epizodiski izdevās ielauzties soda laukumā, taču vairākums metienu no distances bija neprecīzi. Pirmajā puslaikā rezultāts 35:18 «Ozolu 15» labā. Pēc pārtraukuma aina laukumā nemainījās, spēlē rezultāts 79:33 iecavnieku labā. 31 punktu guva Ģ. Hauks.

Iecavas vienības «Grīnvalde» un Jelgavas NĪP cīņa solījās būt spraigāka, taču pirmajās astoņās minūtēs viesiem īpašu variantu nebija – pēc pirmās ceturtdaļas 24:13. Otrajā ceturtdaļā jelgavniekiem izdevās izlīdzināt spēli, taču īstajos brīžos precīzs no tālās distances bija Juris Brūveris, ar caurgājieniem pretinieku aizsardzību «demolēja» Gundars Brička, arī ātrajos uzbrukumos labāki bija mājinieki.

Trešajā ceturtdaļā Jelgava vēl centās pietuvoties, taču tas neizdevās, un pēdējā ceturtdaļā iecavnieku treneris Juris Ojāru sūtīja laukumā vairāk rezervistu. Spēles izskaņā tablo rādīja 78:58 par labu «Grīnvaldei». 24 punktus guva G. Brička.

Otrdien, 18. februārī, sporta namā «Dartija» par 7. vietu spēlēs BK «Iesācēji» un «AC Kluburi», bet par piekto vietu cīnīsies «DzKS» pret «Forte Iecava/Ozo».