Iecavas basketbolisti turpina teicami

Bez zaudējumiem Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas čempionāta 2. posmā spēlē Iecavas novada komanda BK «Dartija».

Iecavnieki 2. posma sacensībās uzvarējuši visās trijās spēlēs, pēdējo panākumu gūstot trešdien, 17. janvārī, savās mājās. Mazrezultatīvā spēlē laukuma saimnieki svinēja panākumu pret BK «Daugavpils novads» ar rezultātu 59:40.

Ar vīriešu basketbolam neraksturīgu rezultātu komandas ļoti vāji realizēja metienus. Iecavniekiem precīzi bija tikai pieci no 31 trīspunktu metiena, viesi realizēja tikai divus no 23 mēģinājumiem – attiecīgi 16 un 9%. Maigi izsakoties, šie rādītāji ir katastrofāli. Viesi pamanījās aizmest garām arī visus sešus soda metienus, liecina basket.lv.

Laukuma saimnieki uzvarēja visas četras ceturtdaļas. Pirmajā panākums ar 15:9, otrajā – ar 12:10. Visneprecīzāk komandas spēlēja trešajā ceturtdaļā, kurā rezultāts bija 10:10. Mača pēdējā nogrieznī iecavnieki uzvarēja ar 22:11.

Rezultatīvs laukumā bija Iecavas komandas līderis Gundars Brička, kuram 26 punkti mačā, 11 iemeta Ģirts Hauks, kuram arī labākais rādītājs vienībā atlēcošo bumbu statistikas ailītē – 10. Deviņi punkti Rolandam Vereščaginam, pieci – Helvijam Meļķim, četri – Edžum Kauķim. Pa diviem iemeta Roberts Bicons un Gatis Justovičs.

Iecavas novada komanda ar 11 punktiem ieņem trešo vietu deviņu vienību konkurencē otrā posma pirmajā grupā. Nākamā spēle BK «Dartija» 26. janvārī viesos pret BK «Jaunpils».