Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas domē lems par dolomīta karjera detālplānu 1

Iecavas novada domes sēdē rīt, 8. martā, lems par dolomīta karjera «Jaunbemberi» detālplānojuma izstrādes sākšanu, vēstīts iecava.lv.

Atbilstīgu pieteikumu pašvaldībā iesniegusi SIA «Mežaudze» ar valdes priekšsēdētāju Edgaru Veiguru. Viņš vada arī kompāniju «DSG Karjeri», ko iepriekš pieteica kā «Jaunbemberu» apsaimniekotāju. Pašvaldības attīstības komitejā februārī apstiprināta darba uzdevuma izsniegšana detālplāna izstrādei.

Kā ziņots, pret «Jaunbemberu» karjera darbību bez pienācīgas saskaņošanas iepriekš iebilda tuvējās apkaimes iedzīvotāji. Pēc iedzīvotāju protesta vēstules par nesaskaņotu darbību un kravu izvešanu, kas radīja traucējošu troksni un putekļus, E. Veigurs sarīkoja tikšanos karjerā, izrādot tā teritoriju un darbību tuvējās apkārtnes iedzīvotājiem un pašvaldības pārstāvjiem. Sarunā ar aptuveni 40 cilvēkiem tika sacīts, ka karjera izstrādātāji vienosies par traucējošo apstākļu novēršanu arī tām mājām, kas atrodas pie uzņēmuma izmantotā ceļa.

Kā no karjera apkaimes iedzīvotājiem uzzināja «Bauskas Dzīve», E. Veigurs šogad personiski sazinās ar māju saimniekiem, lai vienotos gan par ceļu apstrādi putekļu mazināšanai, gan iespējamu žogu uzstādīšanu pie brauktuves tuvākajām sētām, gan arī apspriežot ūdens urbumu ierīkošanu, ja rakšanas dēļ kaimiņiem rastos problēmas ar ūdens apgādi. Jau ziņots, ka karjera darbību pārbauda Valsts vides dienests, kas izsniedzis derīgo izrakteņu izstrādes licenci.

Detālplāna pieteikumā paredzēts saņemt īpašnieku rakstisku piekrišanu par plānoto derīgo izrakteņu ieguvi par pieciem karjeram tieši piegulošiem īpašumiem. Tie ir «Svirkaļi», «Plostnieki», «Alderi» un «Ailes», kā arī ceļš A7–Palejas–Lapskalni–Roņi.

Domes dienaskārtībā jautājums par «Jaunbemberu» detāplānu ir otrais. Domes sēdes sākums 8. martā paredzēts pulksten 8.30. Pašvaldības domes un komiteju sēdes ir brīvi pieejamas ikvienam apmeklētājam.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Agra

PAVISAM NETĀLU ATRODAS pansionāts Iecava ar invalīdiem ,kā viņi jutīsies nevienu jau neinteresē

pirms 2 gadiem, 2016.04.01 18:07

Vietējās ziņas