Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas dome liedz «Joker Ltd.» atvērt totalizatoru 5

Iecavas novada dome kārtējā sēdē otrdien, 12. janvārī, nolēma atteikt SIA «Joker Ltd.» atļauju atvērt totalizatoru un derību likmju pieņemšanas vietu ciema centra ēkā Rīgas ielā 16.

Deputātiem nebija daudz diskusiju par šo jautājumu, «Bauskas Dzīvei» sacīja deputāts Atis Avots.
Noliedzoša attieksme pret komersanta ieceri ir vairākumam publiskajā apspriešanā piedalījušos novada sabiedrības pārstāvju. Deputātiem sniegtie dati rāda, ka apspriešanas procesā pāris mēnešos pagājušā gada nogalē aizpildītas 516 aptaujas anketa, no kurām 485 pausta noliedzoša attieksme. Nepilni 20 aptaujas dalībnieki nebija deklarēti Iecavas novadā, dažās anketās bija pausts atbalsts totalizatora atvēršanai, informē A. Avots.

Jau vēstīts, ka pirms gada dome pēc iedzīvotāju negatīvās reakcijas un savāktajiem parakstiem liedza SIA «Joker Ltd.» atvērt spēļu zāli Rīgas ielas 16. namā. Firma domes noraidījumu pārsūdzēja tiesā, taču tā lēma par labu pašvaldībai, piekrītot argumentam, ka Iecavas novada iedzīvotāju skaitam pietiek ar vienu SIA «Alfor» spēļu zāli «Fēnikss», kas darbojas Rīgas ielā 20.

Pērn rudenī «Joker Ltd.» iesniedza pašvaldībā lūgumu atļaut Rīgas ielā 16 atvērt totalizatoru un derību likmju pieņemšanas vietu. Pēc attīstības komitejas ieteikuma dome nolēma izsludināt publisko apspriešanu, aicinot novada cilvēkus aizpildīt aptaujas lapas par totalizatora iekārtošanu.

Nevalstiskās organizācijas norādījušas, ka jaunas spēļu zāles atvēršana līdzās kultūras namam skolēnu, jauniešu un sabiedriski atkīvo cilvēku ceļu krustpunktā pasliktinātu vidi Iecavas centrā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Manuprāt

... jau sen visi, kas ar tādām totalizatoru lietām nodarbojas, to dara internetā. Tad kāpēc vēl vajadzīgs tāds pritons pašā Iecavas centrā ?

pirms 3 gadiem, 2016.01.12 18:11

lol

nado Fedja, nado!

pirms 3 gadiem, 2016.01.12 18:34

Maija

Nedod dievs ražotni atvērt, smirdēs ! Bet totalizātors taču noderētu

pirms 3 gadiem, 2016.01.12 19:31

patriots

Varbūt vajag apsvērt iespēju šajā ūķī atvērt meitu māju, jo tā taču būtu lieliska iespēja apkalpot "izsalkušos" Jevropas goda viesus!

pirms 3 gadiem, 2016.01.12 20:51

Vietējās ziņas