Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas domes komitejā lems par pārmaiņām izglītības nodaļā

Nākampirmdien, 19. janvārī, sasaukta Iecavas novada domes izglītības, kultūras un sporta komitejas ārkārtas sēde, kurā lems par pārmaiņām pašvaldības izglītības nodaļā.

Par ārkārtas sanāksmi komitejas vadītājs Juris Krievs aicināja deputātus vienoties pēc otrdien, 13. janvārī, notikušās pirmās šī gada domes sēdes. Kā paskaidroja deputāts, darbu izglītības nodaļā nolēmusi atstāt metodiķe Aldonija Gaveika.

A. Gaveika telefonsarunā portālam apstiprināja, ka vēlas izbeigt darba gaitas Iecavas pašvaldībā veselības dēļ, bet sīkākus komentārus nesniedza.

J. Krievs pavēstīja, ka komitejas ārkārtas sēdē rosinās deputātus vienoties par pārmaiņām izglītības nodaļas nolikumā, proti, joprojām neesošā vadītāja amata izveidošanu, kā arī vakantā amata konkursa izsludināšanu. Deputāts uzsvēra, ka izglītības nodaļai kopš izveidošanas pirms dažiem gadiem joprojām nav vadītāja.

Iecavas novada domes izglītības nodaļā strādā izglītības speciāliste Valda Liekne, A. Gaveika ir metodiķe, Sandra Serkova – jaunatnes lietu speciāliste. S. Serkova savā amatā kopš tā izveidošanas pirms četriem gadiem ir ceturtā darbiniece. A. Gaveika par izglītības metodiķi pašvaldībā strādājusi kopš 2010. gada.

Jāatgādina, ka iepriekšējā domes sasaukumā jaunveidotās izglītības nodaļas vadītājs tā arī netika iecelts, lai arī sākotnēji līdz ar jaunās struktūrvienības izveidošanu sevi par vadītāju rosināja apstiprināt V. Liekne. Taču deputāti domes sēdē secināja, ka nolikums liedz to darīt, un V. Liekne saglabāja izglītības speciālistes amatu. Līdz šim nodaļas vadītāja amats nav izveidots un kandidāts tam nav meklēts.
Ne tikai J. Krievs, bet arī deputāte Agra Zaķe, Iecavas vidusskolas direktore, uzskata, ka tagad jāizmanto pārmaiņas štatā, lai sakārtotu nodaļas struktūru un atrastu izglītības jomai novadā labu vadītāju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas