Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas «Liepas» maijā rīko vairākus pasākumus

Iecavas sieviešu klubs «Liepas» maijā Iecavas kultūras namā un citur organizē vairākus izglītojošus un veselībai veltītus pasākumus.

Ceturtdien, 15. maijā, pulksten 18 «Liepas» Iecavas kultūras namā rīko diskusiju «Kā mums, sievietēm, laukos dzīvot?», «Bauskas Dzīvi» informēja kluba pārstāve Agita Hauka. «Aicinām uz diskusiju Eiropas Parlamenta deputātu kandidātes,» atklāj A. Hauka, piebilstot, ka iecerēta aktīva saruna ar politiķēm. «Izdzīvot jau mēs mākam, bet gribas arī dzīvot,» ieceri pamato iecavniece.

Sestdien, 17. maijā, «Liepas» piedalīsies pie biedrības «Arhīvs» muzeja organizētajā Muzeju nakts sarīkojumā. «Aicināsim iecavniekus stāstīt savus stāstus par Iecavas Edvarta Virzas ielu, notikumiem un cilvēkiem pēdējos 110 gados,» atklāj kluba vadītāja Beāta Bundule, «esam sākušas īstenot pašvaldības atbalstītus projektus «Ozola acīm 1» un «Ozola acīm 2», rosinot novadniekus dalīties atmiņās iz nesenās vēstures.»

Dažas «Liepas» 17. maijā piedalīsies Traktoru dienās, kas šogad Zemgalē notiek Annenieku pusē, stāsta A. Hauka.

Trešdien, 21. maijā, pulksten 18 Iecavas kultūras namā notiks sieviešu kluba rosināta tikšanās ar Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas prezidenti Daci Matuli. Tikšanās tēma – «Sievietes veselība 30+», ikkatrs tajā var piedalīties bez maksas.

Biedrība 31. maijā organizē pašu savulaik iedibinātās Audrupu ciemata bērnu un jauniešu sporta spēles.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas