Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas mākslinieku gleznas izstāda Bauskas mūzikas klubā

Salona «Pūralāde» mākslinieku gleznas izstādītas Bauskas mūzikas klubā «Čuguna roze». Amatieru mākslinieki Dagnija Lauva un Andris Grudauskis pēc saimnieka Mārtiņa Ružas aicinājuma pagājušās nedēļas nogalē atveduši un izstādījuši mūzikas kluba zālē vairākas gleznas. To izvēle bijusi pašu autoru ziņā.

Dagnija stāsta, ka restorānā izliktas bildes ar ziediem, ainavas, Andra gleznotie zirgu attēli. «Viena glezna ar magonēm «Čuguna rozē» nonāca vēl nenožuvusi,» atklāj māksliniece.

Gleznas Bauskā būs apskatāmas, kamēr M. Ruža nenolemšot ekspozīciju mainīt. Jau vēstīts, ka «Čuguna rozē» iepriekš izstādīti arī Bauskas un Rundāles novada amatieru mākslinieku darbi.

D. Lauva stāsta, ka «Pūralādē» turpinās Jūrmalas mākslinieka Jāņa Jēkabsona vadītās mākslas nodarbības. Tajās ceturtdienu pēcpusdienās un vakaros pulcējas 13 kursantu, lai apgūtu dažādu vizuālās mākslas veidu tehniku un pamatiemaņas. «Kopā ar vairākām kursu dalībniecēm apmeklējām Jāņa izstādes atklāšanu Jūrmalā,» stāsta Dagnija, «tas bija ļoti iedvesmojošs brauciens – iepazinām Jāņa mākslu klātienē un pārliecinājāmies, ka viņa darbos izpaužas paša pozitīvā daba.»

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas