Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas mūzikas skolai jauna direktore 13

Iecavas mūzikas skolu no 3. janvāra vadīs līdzšinējā pašvaldības izglītības metodiķe Ineta Pilverte.

Iecavas novada dome otrdien vienprātīgi atbalstīja izglītības, sporta un kultūras komitejas ieteiktās kandidātes - pašvaldības izglītības metodiķes Inetas Pilvertes - iecelšanu par mūzikas skolas direktori.Konkursu vakantajam amatam dome izsludināja pēc tam, kad amatu atstāja Iecavas mūzikas skolas veidotāja un ilggadējā direktore Anda Šteina. Konkursā pieteicās pieci pretendenti, trīs - no skolas kolektīva. Kā informēja komitejas vadītājs Juris Krievs, galvenā izšķiršanās deputātiem bijusi par atbalstu I. Pilvertei vai kokles pedagoģei Alisei Veisai, kura iestādes direktores pienākumus ļoti labi pildījusi kopš pavasara. Būtisks arguments bijusi iespēja saglabāt augstu līmeni kokles klasē, kuras audzēknes A. Veisas vadībā gūst panākumus konkursos un muzicē ansamblī.I. Pilverte jaunajā amatā stāsies nākamā gada 3. janvārī. Viņa pauda gandarījumu par to, ka atkal strādās mūzikas skolā. Kandidātes iesniegtajā iestādes attīstības redzējumā ietverts plāns skolā atvērt mākslas klases, kas liks risināt piemērotu telpu jautājumu. Kā labu piemēru I. Pilverte min pērn no jauna uzcelto Engures mūzikas un mākslas skolu un ir gatava izaugsmes iespējas meklēt finanšu atbalsta programmās. Jau ziņots, ka Iecavas pašvaldība plānoja jaunas telpas mūzikas skolai iekārtot vienā no bijušajām muižas ēkām Dartijā, taču patlaban šis projekts apstājies.I. Pilverte ir pianiste, no 1984. līdz 2009. gadam strādājusi Bauskas mūzikas skolā. No 2001. līdz 2009. gadam viņa bijusi kultūras inspektore Bauskas rajona padomē. 2010. gadā I. Pilverte strādāja par izglītības metodiķi Iecavas pašvaldībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

visiem labi

varbūt vajadzēja atbrīvot kādam citam vietu.

pirms 7 gadiem, 2010.12.27 13:07

es,es,es

Sviests! Pateicos, sev, ka nelaidīšu bērnu muzikas skolā! Fuuuu........

pirms 7 gadiem, 2010.12.22 14:06

muzikants

...karogs rokā,cepums mutē... domes interesēs bija tikt vaļā no darbinieces,tad nu ielika/izvirzīja citā vietā,,vienprātīgi,,..... laiks rādīs kā būs......

pirms 7 gadiem, 2010.12.22 10:13

Inta

Ja tikai direktore tad vēl nekas,bet ,ja pasniegs arī kautko,tad ir cauri,bērni būs depresijā.

pirms 7 gadiem, 2010.12.17 15:20

kurš ir teicis, ka

direktoram jābūt ar drūmu ģīmi un diktatora darba metodēm, direktorēt var arī laipni,draudzīgi, bet stingri. Radošām personībām nemaz neder terors, pazudīs talanti un kreativitāe. Patiess prieks par Inetu un Iecavas vadību. Tev, Ineta, bijuši daudzi priekšnieki (-ces), Tu noteikti zini, kuriem no tiem Tu negribētu līdzināties. Paldies Dievam, Inetai ir pavisam normāla ģimene un tas nozīmē, ka kolektīvam nevajadzēs izbaudīt uz savas ādas visādas dīvainības, kuras parasti piemīt vientuļām sievietēm-priekšniecēm, vai priekšniecēm,kuru vīri ir alkoholiķi un pļunduri. Priecājaties, Iecava, ka neesat dabūjuši bērziņas, dadzītes un citādas briesmas....

pirms 7 gadiem, 2010.12.17 08:59

sadarbības partnere

Lai veicas, Ineta! Patiess prieks par Tevi.

pirms 7 gadiem, 2010.12.17 07:37

cau

Paldies Pelsim un Iecavas deputātiem, kas prot novērtēt cilvēku pēc viņa darbiem! Ineta, turies! Tu vari! Neviens par direktoru (arī izpilddirektoru) nepiedzimst. Par tādu kļūst. ....ja tiek dota iespēja. Tu noteikti būsi labāka par kādu psiholoģijas doktori-direktori kādā lauku pamatskolā... Padomju laikos ar partijas izglītību vien varēja vadīt jebkuru nozari, un vai tad slikti dzīvojām, vai naudas trūka, vai kāds badu mira? Lai peles bezd, ne tur skaņa, ne smaka.... Nezāles neiznīksr!

pirms 7 gadiem, 2010.12.16 20:40

kolēģe

Jūtu līdzi Iecavai, ārprāc - Pilverte!

pirms 7 gadiem, 2010.12.16 17:29

Vietējās ziņas