Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas novadā bažas par autobusu reisu samazināšanu Jelgavas un Vecumnieku virzienā 6

Lielākas raizes Iecavas novada iedzīvotājiem sagādātu sabiedriskās transporta reisu samazināšanas Jelgavas un Vecumnieku virzienā, informēja novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks (VL-TB/LNNK).

Pašvaldībai pašlaik nav precīzas informācijas par to, kādus novada teritoriju šķērsojošus sabiedriskā transporta maršrutus varētu mainīt vai pat slēgt, taču lielākās bažas ir par Jelgavas un Vecumnieku virzieniem.

"Mums ir šādas aizdomas," klāstīja domes priekšsēdētājs, skaidrojot, ka uz minētajām vietām ir vien daži reisi dienā, savukārt reisu skaits virzienā Bauska-Rīga sasniedz vairākus desmitus.

Mačeks stāstīja, ka Jelgavā strādā daudzi novada iedzīvotāji, tāpat Jelgavā tiek nodrošināti vairāku valsts iestāžu pakalpojumi. Savukārt reisu samazināšana Vecumnieku virzienā ietekmētu tos novada iedzīvotājus, kas dzīvo pie novada robežas Vecumnieku virzienā, bet pakalpojumus saņem Iecavā.

Mačeks cer, ka plašāku informāciju par iespējamām izmaiņām sabiedriskā transporta reisos varēs iegūt Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Attīstības padomes sēdē 16.janvārī.

Jau vēstīts, ka Sabiedriskā transporta padomes sēdē tika panākta vienošanās, ka reģionālais maršrutu tīkls ir jāpārskata un ka turpmāk uzturēt to tieši tādā apjomā, kāds ir šobrīd, esošo resursu ietvaros nav iespējams. Tāpat tika panākta vienošanās, ka plānošanas reģioni kopā ar pašvaldībām iesniegs savus priekšlikumus attiecībā uz maršrutu tīkla izmaiņām, un visi grozījumi, kas maršrutos varētu tikt veikti, notiks pakāpeniski.

Savukārt ZPR Sabiedriskā transporta un autoceļu attīstības nodaļas vadītāja Alda Ērmane aģentūrai LETA iepriekš pauda, ka plānotā sabiedriskā transporta reisu samazināšana Zemgalē nenotiks visos novados.

Runājot par plānotajām izmaiņām sabiedriskā transporta tīklā, ZPR speciāliste bija izvairīga, konkrētus maršrutus nesaucot, jo tīkla izvērtēšana vēl notiekot.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

hmm

"Mums ir šādas aizdomas," klāstīja domes priekšsēdētājs, skaidrojot, ka uz minētajām vietām ir vien daži reisi dienā, savukārt reisu skaits virzienā Bauska-Rīga sasniedz vairākus desmitus.----- NEKUR TALAK KA PAR BAZHAM UN TUKSHU SALMU KULSHANU NEKAS NETIKS DARITS, KARTEJA MASKARADE

pirms gada, 2018.01.09 15:43

draiska

Man patīk,tāds smuks,ķemmēts,kā savā laikā Gorbunovs.

pirms gada, 2018.01.09 16:53

Ļaunais

Klasisks exemplārs no laukiem. Visus amatos ielīdušos lauķus uz vidusskolas atestāta pāratestāciju.

pirms gada, 2018.01.09 16:30

Zirgs

Kad reiz kāds iedomāsies pārskatīt Jelgava-iecava-Bauska autobusu pārvietišanās grafiku! Sķiet ar zirga pajūgu galā var noķlut ātrak! Gandriz 2stunas priekš 50km -nav tā kā mazliet par traku? Piedevām vēl šie Jelgavas busi nemitīgi rada avārijas situācijas Bauska/Riga šosejas, pārvietojoties ar ātrumu 60-65km/h, jo pretēka gadijumā "izleks no grafika" Kas par brinumu,ka nav pasažieru-kurš to spēj izturēt! Iecavas un Bauskas pašvaldibas-reiz mostaties no letarģiskā miega un ieduriet dakšas Autotransporta Direkcijai pēcpusē!

pirms gada, 2018.01.09 16:35

gadi

Pirms 20 gadiem braucu ar autobusu uz- no neklātienes studijām LLU. Celš uz Bausku ar autobusu, tas bija mazākais ko vēlējos.

pirms gada, 2018.01.09 20:06

pasaziere

drizak slegs Elgavu Vecumniekus maz cilveku ,nav izdevigi jauna valdiba ,ko lai dara bus jaiet vien kajam

pirms gada, 2018.01.09 20:47

Vietējās ziņas