Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas novada bibliotēkas gatavojas e-prasmju nedēļai

Marta pēdējā nedēļā, kad visā valstī notiks tradicionālā e-prasmju nedēļa, izglītošanās iespējas par virtuālo vidi tiks piedāvātas arī Iecavas novada bibliotēku lietotājiem.

E-nedēļas laikā Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā notiks tradicionālās senioru mācības datoru lietošanā, tiks iekārtota izstāde par informācijas tehnoloģiju iespējām, portālu informēja vadītāja Anda Rācenāja. Pie lasītavas datoriem būs iespēja interneta tiešraidē vērot e-prasmju nedēļas tematiskās diskusijas.

Savukārt Zorģu bibliotēkā līdz ar individuālajām konsultācijām par datoru un interneta lietošanu varēs iepazīties ar e-paraksta izmantošanas un iegūšanas iespējām, «Bauskas Dzīvei» sacīja bibliotekāre Aina Ezergaile. «Jautājums par e-parakstu pēdējā laikā vairākas reizes uzdots no bibliotēkas lietotāju puses, tāpēc centīšos sagatavot izsmeļošu informāciju par tā praktisko izmantošanu,» skaidro speciāliste.

E-prasmju nedēļa šogad noritēs no 24. līdz 30. martam. Tās gaitā dažādās institūcijās notiks informatīvi un izglītojoši sarīkojumi par virtuālās vides izmantošanu.

Abās bibliotēkās būs arī prezentācijas par dzejnieku Vili Plūdoni, kura 140. gadskārtai šogad veltīta virkne sarīkojumu Bauskas novadā. Par novadnieku iecavniekiem stāstīs Bauskas Centrālās bibliotēkas bibliogrāfe Laimdota Ozoliņa. Bibliotēku nedēļā līdz ar tradicionālo ekskursiju lasītājus gaida īpašs sarīkojums par veselības tēmu, atklāj A. Rācenāja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas