Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas novada iedzīvotāji meklē risinājumu

Iecavas novada apdzīvotās vietas Zorģi mājas «Baltgaiļi» iedzīvotāji diemžēl nespēj vienoties par ūdensvada plīsuma remontu ar zemes īpašnieci Laimdotu Bolmani.

Ļaudis meklē iespējas veidot aku pie mājokļa. «Kaimiņiem meita rīdziniece ielika sludinājumu internetā, ka meklē dziļurbuma aku racējus. Vairāki zvanīja. Taču, uzzinājuši par Iecavas novadu, atteicās dolomīta dēļ. Cits kaimiņš aicinājis meistaru, kurš ar rīkstēm atklājis ūdens vietu piemājas stūra. Taču pie tā arī viss apstājies,» stāsta «Baltgaiļu» iemītniece Ausma Albiņa.

Iecavas novada Domes sociālā dienesta vadītāja Sigma Strautmale situāciju «Baltgaiļos» izzinās šodien, 31. oktobrī. Dienesta pārstāve skatīs, vai iedzīvotājiem var ko līdzēt.

«Bauskas Dzīve» jau rakstīja, ka mājas «Baltgaiļi» ūdensvads saplīsa šīgada septembra sākumā. Sūkņu māja un ūdensvads apmēram 100 metru garumā atrodas uz netālās viensētas «Lakstīgalas» saimnieces L. Bolmanes zemes. Viņa vēlas paaugstināt zemes nomas maksu, līdz šim tā bija pieci lati mēnesī. Turklāt īpašniece grib, lai pamatīgu remontu veiktu profesionāli meistari. Pašlaik ūdensvads plīst bieži, jo ir vecs.

Pašlaik līdz «Baltgaiļiem» nonāk smilšains ūdens. Ļaudis to izmanto veļas mazgāšanai. Ūdeni uzturālietošanai viņi lūdz kaimiņiem. Mājā dzīvo ap desmit cilvēku, ieskaitot skolas vecuma bērnus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas