Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas novadā papildina iepirkumu komisiju 4

Iecavas novada dome par pašvaldības iepirkumu komisijas dalībnieci apstiprinājusi uzņēmēju Rutu Āboliņu. Iecavas pašvaldības iepirkumu komisijā vakances radās pērn, kad no darbības tajā personisku iemeslu dēļ atteicās divi locekļi. Februārī ar domes lēmumu par komisijas locekli apstiprināts deputāta Ata Avota (LSDSP) izvirzītais Jānis Siugalis. Marta sēdē komisija papildināta ar deputātu Astrīdas Vītolas un Beātas Mīlgrāves (abas PS) ieteikto R. Āboliņu.Abi pretendenti rakstveidā apliecinājuši apņemšanos darboties Iecavas pašvaldības iepirkumu komisijā. Par Iecavas novada iedzīvotājas R. Āboliņas pieredzi deputātus informēja B. Mīlgrāve. R. Āboliņa ir SIA «Kadiķis R» valdes priekšsēdētāja, strādā mežkopībā un lauksaimniecībā, pārzina viesu nama un autoservisa darbību. Viņa absolvējusi Biznesa augstskolu «Turība» ar jurista palīga kvalifikāciju. Kursos R. Āboliņa apguvusi grāmatvedību, datorzinības, darba aizsardzību, studējusi atbalsta iespējas pašvaldībām un lauku uzņēmējiem, projektu un personāla vadību, darba tiesības, uzņēmuma vadību. Viņa konsultē interesentus par finanšu iegūšanu dažādiem projektiem no atbalsta fondiem.R. Āboliņa un J. Siugalis Iecavas novada domes iepirkumu komisijā darbosies kopā ar līdzšinējiem dalībniekiem - deputātu Juri Krievu (TB/LNNK/ZZS), pašvaldības izpilddirektoru Mārtiņu Veinbergu, galveno grāmatvedi Dzidru Baltaci, nodokļu inspektori Evitu Heidemani, sabiedrības pārstāvjiem Daigu Veismani, Edvīnu Circeni un Intu Krastiņu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

xxx

Ha----Siugalis!Tas nu gan būs īstais iepircējs-marionete.

pirms 8 gadiem, 2010.03.24 12:02

Rull_ap

ja ja, jautājums viņi strādās arī tajā komisijā vai tikai klāt būs.?
Visi locekļi ir tiesībās un pienākumos vienlīdzīgi - resp. vai viņi maz apzinās ko nozīmē šis darbs?ļoti šaubos . un interesanti būtu uzzināt, kādēl no darba komisijā atteicās tie divi, kas no tās aizgāja? .. vai tāpēc, ka tas prasīja daudz darba un laika, ka tā ir milzīga atbildība, kas vienlaikus uzliek daudzus ierobezojumus? tāpēc, ka kļūst par valsts amatpersonu, ka jāsniedz deklarācija, ka ir komisijā jāstŗadā, ne tikai dibeni pret beņķiem jādauza?

pirms 8 gadiem, 2010.03.23 20:56

Rullis

Protams, ka tā ir svarīga ziņa. Iepirkumu komisija ir tā, kas lemj par pašvaldības, ti nodokļu maksātāju naudas tērēšanu. Ir ļoti svarīgi, lai tajā būtu pietiekami daudz godīgu un zinošu cilvēku, nevis tikai viens deputāts, viens izpilddirektors un sekretāre, kā vēl nesen bija vienā otrā pagastā. Žēl, ka nav pierakstīti amati visiem locekļiem, bet vismaz var redzēt, ka Iecavā sabiedrības pārstāvji var kontrolēt iepirkumu tēriņus.

pirms 8 gadiem, 2010.03.23 20:38

Vietējās ziņas