Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas novada pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos jaunizveidotajam izpilddirektora vietnieka amatam 2

Iecavas novada pašvaldība līdz 9. martam izsludinājusi pieteikšanos jaunizveidotajam izpilddirektora vietnieka amatam, liecina pašvaldības publiskotais sludinājums.

No pretendentiem tiek prasīts profesionālais vai akadēmiskais maģistra grāds ekonomikā, uzņēmējdarbības vadībā, inženierzinātnēs, būvniecībā vai sabiedrības pārvaldē, valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, kā arī vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā. Savukārt pieredze pašvaldības darbā vadošā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Kā prasību pašvaldība noteikusi arī nevainojamu reputāciju.

Izpilddirektora vietniekam būs jāorganizē domes izdoto saistošo noteikumu, lēmumu un citu normatīvo aktu izpilde, jākontrolē budžeta izpilde, jāuztur saikne starp kapitālsabiedrībām un domes priekšsēdētāju. Tāpat jaunā amata kompetencē ir Saimnieciskās nodaļas darba vadīšana un citi pienākumi.

Piesakoties amatam, līdz ar citiem dokumentiem pretendentiem jāiesniedz arī Iecavas pašvaldības attīstības redzējums.

Jau vēstīts, ka Iecavas novada pašvaldībā izveidots izpilddirektora vietnieka amats, jo pēdējo gadu laikā būtiski palielinājies pašvaldības izpilddirektora darba apjoms, ko ietekmē arvien pieaugošās likumdošanas prasības, skaidroja pašvaldībā.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece-Jostmane aģentūrai LETA klāstīja, ka izpilddirektora vietnieka atalgojums būs 1853 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

rinķadancis

novada budžetā ir nauda- veidojam jaunus amatus, naudas sāk aprtrūkties- ceļam nodokļus, tai skaitā NĪN

pirms gada, 2018.02.26 10:16

amats

Tad jau iespējams, ka vietniekam būs augstāka izglītība nekā pašam izpilddirektoram. Diez kāpēc pārējiem domniekiem un darbiniekiem neprasa nevainojamu reputāciju. Diez kurš un kā to izvērtēs, vai tie paši kam tā reputācija nav nevainojama.....

pirms gada, 2018.02.28 15:29

Vietējās ziņas