Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas novadā vasarā nodarbinās 58 jauniešus

Jau ceturto gadu pēc kārtas Iecavas novada dome organizē skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā. Šogad novadā tiks nodarbināti 58 jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem, aģentūru LETA informēja novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece-Jostmane.

Tāpat kā iepriekšējos gados, skolēniem būs iespēja strādāt Iecavas novada pašvaldības iestādēs un kapitālsabiedrībās, izvēloties sev ērtāko laika posmu – no 20. jūnija līdz 15. jūlijam vai no 18. jūlija līdz 12. augustam.

«Skolēniem galvenokārt tiks piedāvāti darbi, kas saistīti ar teritorijas uzkopšanu, bet neizpaliks arī radošie darbi, kurus varēs veikt Sociālajā dienestā, Iecavas kultūras namā vai kādā no novada bibliotēkām. Organizējot skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā, pašvaldība piedāvā skolēniem gūt pirmo darba pieredzi, sniegt izpratni par profesijām un nepieciešamo zināšanu līmeni tajās, darba saturu, pienākumiem, perspektīvu. Jauniešiem tiek dota iespēja lietderīgi pavadīt vasaras brīvdienas un iesaistīties algotā pagaidu darbā, saņemot par to atalgojumu,» skaidro Podniece-Jostmane.

Skolēnu nodarbinātības pasākumos vasaras brīvlaikā iesaistītie skolēni strādā četras nedēļas, nepārsniedzot četras stundas dienā un 20 stundas nedēļā, saņem atlīdzību Latvijas Republikā noteiktās minimālās darba algas apmērā par faktiski nostrādāto stundu skaitu.

Sākot ar 5. maiju, pieteikumus varēs iesniegt Iecavas novada domes kancelejā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas