Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas pamatskolu vadīs līdzšinējā internātpamatskolas direktore Aija Semjonova

Otrdien, 12. martā, Iecavas novada domes ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums jaunizveidotās Iecavas pamatskolas direktora amatā iecelt pašreizējo Iecavas internātpamatskolas direktori Aiju Semjonovu.

Vispirms priekšrocības un vienādas iespējas pretendēt uz Iecavas pamatskolas direktora amatu pienācās esošo divu skolu direktorēm. Tā kā Dzimtmisas pamatskolas direktore Jana Arāja atteicās no kandidatūras, automātiski viņas vietā stājās A. Semjonova, stāsta deputāts Juris Krievs. Lēmums tiks tālāk nosūtīts saskaņošanai Izglītības un zinātnes ministrijai.

«No amata pienākumu pildīšanas atteicos privātu apsvērumu dēļ. Uzskatu, ka direktoram ir jābūt karoga nesējam, ideju ģeneratoram. Jaunajā skolā to labāk spēs A. Semjonova, jo viņa ir tajā atmosfērā, labāk pārzina izglītības iestādes iekšējo vidi. Pagaidām vēl nemāku teikt, kur mani aizvedīs tālākās darba gaitas, apsveru dažādas iespējas. Cik man zināms, pašlaik vēlmi mācīties Iecavā izteikuši apmēram četrdesmit Dzimtmisas pamatskolas skolēni. Arī pedagogiem tiek dota iespēja startēt uz jauno skolu. Daļa no viņiem izteikusi vēlmi tikt izvērtētiem,» atklāj Dzimtmisas pamatskolas direktore Jana Arāja.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas