Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas pašvaldība neplāno mainīt futbola vārtus

Lai arī vārtu konstrukcija ir nolietojusies, pašvaldība neplāno mainīt stadionā esošos futbola vārtus, kuru dēļ Iecavā pagājušajā nedēļā tika atcelts Latvijas kausa fināls futbolā sievietēm, portālu informēja Iecavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece-Jostmane.

Pašvaldībā skaidroja, ka Latvijas Futbola federācijas (LFF) pārstāvji, gatavojoties spēlei, stadionu netika apsekojuši, pārbaude notikusi pirms pašas sacensības, kad spēles inspektors norādīja uz problēmām ar vārtu konstrukcijas stiprinājumiem. Vienlaikus pašvaldībā norādīja, ka stadionā bieži notiek dažādas futbola sacensības, tostarp LFF organizētas, un līdz šim iebildumi pret tā tehnisko nodrošinājumu nav saņemti. Taču tik augsta līmeņa sacensības Iecavas stadionā līdz šim nav organizētas, tādēļ arī prasības no spēles inspektora un tiesnešu puses bijušas augstākas nekā citkārt.

Jaunais Iecavas novada stadions atklāts 2014.gadā, taču futbola vārti ir saglabājušies no iepriekšējā stadiona aprīkojuma. Ikdienas treniņu procesā tie netiek izmantoti.

Stadionu apmeklēja arī Iecavas novada domes vadība, lai pārliecinātos par stadiona aprīkojuma stāvokli. Pēc apskates secināts, ka vārtu konstrukcija, nenoliedzami, ir lietota, taču spēlētāju drošību neapdraud. Jaunus vārtus pašvaldība pagaidām neplāno iegādāties.

Kā vēstīts, svētdien nepietiekami nostiprinātas vārtu konstrukcijas dēļ Iecavā nevarēja aizvadīt Latvijas kausa finālu futbolā sievietēm.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas