Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavas pašvaldība nolemj pagarināt ĢMO liegumu

Iecavas domē 10. martā pieņemts lēmums noteikt aizliegumu ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanai novada administratīvajā teritorijā līdz 2030. gada 31. decembrim, vēstīts pašvaldības portālā iecava.lv.

Iecavas pašvaldība 2010. gadā pieņēma lēmumu, ar kuru noteica aizliegumu uz pieciem gadiem Iecavas novada teritorijā audzēt jebkādus ģenētiski modificētos kultūraugus. Tā kā saistošajos noteikumos minētais termiņš beidzas 2015.gada 1.aprīlī, pašvaldība lēma par tā aktualizēšanu. To 20.februāra vēstulē pašvaldībai lūgusi arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Tālab jautājums virzīts domes sēdē, kurā pieņemts lēmums viedokļus, priekšlikumus un iebildumus pret šo nodomu gaidīt līdz 2015. gada 9. aprīlim. Viedokļus, priekšlikumus un iebildumus var iesniegt Iecavas novada domes kancelejā, kā arī sūtīt elektronisku uz e-pastu: dome@iecava.lv.

Iebildumu neiesniegšana noteiktajā termiņā uzskatāma par piekrišanu aizlieguma noteikšanai, informēja pašvaldībā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas